fbpx
Sonic Valerianov

Sonic Valerianov

Zawodnik MMA Sonic Valerianov

Biogram

Sonic Valerianov - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Sonic Valerianov - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sonic Valerianov – kim jest?

Urodzony 19 maja 1987 roku, Sonic Valerianov ma obecnie 36 lat. Jego wzrost wynosi 167 cm, co może być niewielkim wyzwaniem w starciu z wyższymi przeciwnikami. Niemniej jednak, doświadczenie i umiejętności Brazylijskiego jiu-jitsu mogą stanowić ważny element strategii Valerianova w ringu.

Sonic Valerianov – Prime Show MMA

Na zbliżającej się gali sportowej zostanie zaprezentowany ciekawy pojedynek pomiędzy Sonicem Valerianovem a Łukaszem Karpińskim. Sonic, jako wicemistrz Europy w BJJ (Brazylijskim jiu-jitsu), ma znaczące doświadczenie w tej dyscyplinie walki, która skupia się głównie na technikach parterowych. To może być jego atutem w nadchodzącym pojedynku.

Sonic Valerianov – PLMMA

Valerianov od dawna był związany ze sportem, a już w listopadzie 2016 roku zanotował swój zawodowy debiut na gali PLMMA 70. Wówczas przegrał przed czasem z silnym zawodnikiem Dawidem Żywicą. Od tego czasu Sonic nie uczestniczył już w profesjonalnych walkach, ale kontynuował treningi i brał udział w różnych zawodach grapplingowych.

Sonic Valerianov – kariera MMA

Sonic Valerianov pokazuje, że niezależnie od przeszłości i przerw w startach zawodowych, pasja do sportu i dążenie do doskonałości są cechami nieodłącznymi dla prawdziwego zawodnika. Już niebawem przekonamy się czy jego umiejętności BJJ wystarczą do pokonania doświadczonego Łukasza Karpińskiego. Przebieg tego pojedynku będzie bez wątpienia niezwykle emocjonujący i warty obejrzenia przez wszystkich fanów sztuk walki.

Sonic Valerianov - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sonic

Data urodzenia (ile ma lat?): 19 maja 1987 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Sonic Valerianov - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Sonic Valerianov - Newsy