fbpx
Damian Kiwior

Damian Kiwior

Zawodnik MMA Damian Kiwior

Biogram

Damian Kiwior - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Damian Kiwior - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Damian Kiwior – kim jest?

Damian Kiwior, znany polski bokser amatorski i zawodowiec. Były mistrz Polski w boksie amatorskim w kategorii do 69 kg. Doznał niespodziewanej porażki na gali w Birmingham. Kiwior przegrał na punkty z doświadczonym Chrisem Jenkinsonem, który ma na swoim koncie 11 zwycięstw, 61 porażek i 3 remisy.

Damian Kiwior – boks zawodowy

Przed tym starciem w Birmingham, 30-letni reprezentant Polski odniósł cztery pewne zwycięstwa na zawodowym ringu, wszystkie w roku 2018. Jego bardzo ciekawym pojedynkiem był występ podczas gali Knockout Boxing Night w Zakopanem, gdzie pokonał Gkourama Mirzaeva na punkty.

Damian Kiwior – Babilon Boxing Show

Pierwotnie Kiwior miał stawić czoła Konradowi Dąbrowskiemu podczas gali Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej. Niestety, Dąbrowski doznał kontuzji i nie mógł wziąć udziału w walce. Organizatorzy zatem postanowili zakontraktować Mendozę jako jego zastępstwo. W maju ubiegłego roku Mendoza znokautował Kiwiora w drugiej rundzie, co czyniło tę walkę jeszcze bardziej intrygującą.

Damian Kiwior – MMA VIP

Damian Kiwior nie rezygnuje z dążenia do sukcesu. Mimo porażki na ostatniej gali, bokser ma przed sobą wiele możliwości i szans na odniesienie kolejnych zwycięstw. Najprawdopodobniej już niedługo znów zobaczymy go w oktagonie podczas gali MMA VIP.

Damian Kiwior - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: MMA VIP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kiwior

Data urodzenia (ile ma lat?): 1990 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Damian Kiwior - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:5

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Damian Kiwior - Newsy