fbpx
BODYCHRIST

Krzysztof Ciesielski Bodychrist

Zawodnik MMA Krzysztof Ciesielski Bodychrist

Biogram

Krzysztof Ciesielski Bodychrist - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Krzysztof Ciesielski Bodychrist - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Ciesielski – kim jest?

Krzysztof Ciesielski, znany bardziej jako Bodychrist, to postać, która wkrótce stała się rozpoznawalna w świecie muzyki i internetowych mediów. Pochodzący z Poznania, artysta i twórca treści zyskał popularność dzięki współpracy z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem oraz udziałowi w produkcjach na kanale Pal Hajs TV. Krzysztof Ciesielski urodził się w 1988 roku. Jego pseudonim artystyczny stał się rozpoznawalny, a sam Krzysztof mierzy około 180 cm wzrostu.

Krzysztof Ciesielski – Fame MMA

W świecie sportów walki Bodychrist wziął udział w jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń – FAME MMA. Zaskakująco wszedł do karty walk, gdy Łukasz „Boy Flash” Langowski wycofał się z walki z Marcinem „Mnichem Terminatorem” Wójcikiem. Niestety, Bodychrist nie odniósł sukcesu i przegrał w drugiej rundzie, doznając kontuzji. Okazało się, że był to jego jedyny występ w FAME MMA.

Krzysztof Ciesielski – Poznań Fight Night

Bodychrist znalazł się również w ringu w walce z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem, która przyniosła mu większą rozpoznawalność. Niestety, w obu przypadkach przegrał – najpierw w walce kickbokserskiej na gali Poznań Fight Night w 2017 roku, a następnie na liście Punchdown 3 w 2021 roku.

Krzysztof Ciesielski – Elite Fighters

Kiedy mowa o MMA, Bodychrist miał okazję poprawić swój rekord na gali Elite Fighters. Stał się pierwszym zawodnikiem oficjalnie zakontraktowanym przez tę organizację. W swoim debiucie zmierzył się z Robalinim, a walka zakończyła się po 10 sekundach z powodu kontuzji przeciwnika. Było to pierwsze zwycięstwo Bodychrista w MMA.

Krzysztof Ciesielski – Magical

Warto również wspomnieć o współpracy Bodychrista z kontrowersyjnym streamerem znanym jako Daniel Magical. Obaj artyści nagrywali wspólne materiały i prowadzili transmisje na żywo na YouTube. To właśnie w towarzystwie Daniela Magicala Bodychrist pojawił się na gali Punchdown 3.

Krzysztof Ciesielski – WiP

Niestety, planowana walka Bodychrista z Rafałem „Sportowym Świrem” Gawronem na charytatywnej gali WiP nie doszła do skutku z powodu przyczyn niezależnych od federacji.

Krzysztof Ciesielski Bodychrist - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: BodyChrist

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Poznań

Krzysztof Ciesielski Bodychrist - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Ciesielski Bodychrist - Newsy