fbpx
Szczena Ryszard Dąbrowski

Szczena Ryszard Dąbrowski

Zawodnik MMA Szczena Ryszard Dąbrowski

Biogram

Szczena Ryszard Dąbrowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Szczena Ryszard Dąbrowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Ryszard „Szczena” Dąbrowski – kim jest?

„Szczena” Dąbrowski, znany również jako „Szczena”, to postać, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród fanów sportów walki, zwłaszcza freakfightów, gdy pojawiły się doniesienia o jego debiucie w MMA.

Ryszard Dąbrowski – Chłopaki do wzięcia

„Szczena” zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”, gdzie stał się jednym z ulubieńców widzów. Jego udział w tym telewizyjnym show otworzył mu drzwi do innych programów i dał możliwość spróbowania swoich sił w mieszanych sztukach walki. Program ten skupia się na losach mieszkańców wsi i małych miasteczek, którzy poszukują partnerki, a ich przygody są pokazywane w telewizji. Od 2012 roku emitowany jest na antenie Polsatu.

Ryszard Dąbrowski – wiek i waga

Waga i wzrost Ryszarda „Szczeny” Dąbrowskiego są informacjami trudnymi do potwierdzenia. Co do wagi, przy swojej drugiej walce w klatce ważył 75 kilogramów. Jeśli jednak chodzi o wzrost Ryszarda wynosi on 184 centymetrów.

Ryszard Dąbrowski – problemy z prawem

„Szczena” nie uniknął kontrowersji i problemów z prawem. W 2018 roku media donosiły o jego aresztowaniu z powodu oszustw kredytowych i prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Co kontrowersyjne, sam „Szczena” wypowiedział się, że lubi być w więzieniu, ponieważ tam nie musi martwić się o swoje utrzymanie i ma wielu kolegów. Przebywał w więzieniu wielokrotnie, choć nie wydaje się żałować spędzonego tam czasu.

Ryszard Dąbrowski – rodzina

Partnerką „Szczeny” jest Joanna Wielocha, którą poznał w programie „Chłopaki do wzięcia”. Joanna czekała na niego, gdy był w więzieniu, i nawet zmieniła swoje nazwisko na Facebooku na Wielocha-Dąbrowska, co skłoniło internautów do spekulacji, że para ta wzięła ślub. W 2021 roku pojawiły się informacje, że „Szczena” i Asia zostali rodzicami syna o imieniu Marcel. Jednak niektóre komentarze sugerują, że nie jest to jego pierwsze dziecko i że sam Dąbrowski nie interesuje się losami swojego potomka.

Ryszard Dąbrowski – MMA VIP

Jeśli chodzi o walki, „Szczena” zadebiutował w MMA na gali MMA-VIP 2, której organizatorem był Marcin Najman. Jego rywalem był raper „Psychotrop”, jednak walka zakończyła się kontuzją Psychotropa, co skutkowało zwycięstwem „Szczeny”. Był to jego udany debiut w klatce, ale nie był to koniec jego przygód z MMA. Na gali MMA-VIP 3 „Szczena” zmierzył się z samym Marcinem Najmanem, który był organizatorem wydarzenia. Niestety, Dąbrowski przegrał tę walkę już w pierwszej rundzie. Choć doświadczenie w ringu nie wyszło na jego korzyść, zaskakujące było to, że odważył się stanąć naprzeciwko tak doświadczonego zawodnika jak Najman.

Szczena Ryszard Dąbrowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: MMA VIP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Szczena

Data urodzenia (ile ma lat?): 1983 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Szczena Ryszard Dąbrowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Szczena Ryszard Dąbrowski - Newsy