fbpx
Grzegorz Białas

Grzegorz Białas

Zawodnik MMA Grzegorz Białas

Biogram

Grzegorz Białas - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Grzegorz Białas - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Grzegorz Białas – kim jest?

Grzegorz Białas, znany jako trener kulturystyki, fitnessu oraz sportów walki, to postać, która zyskała uznanie w świecie sportu. Jako profesjonalny zawodnik MMA i członek Kadry Narodowej MMA, Białas zdobył wiele osiągnięć i wygrał dwa razy Mistrzostwa Polski w MMA i Grapplingu. Jest także członkiem Polskiej Federacji Kickboxingu.

Grzegorz Białas – kariera MMA

Grzegorz Białas jest aktywnym zawodowym zawodnikiem od 2010 roku, kiedy to stoczył swoją pierwszą walkę na gali Gladiator Arena. Jego kariera obejmuje blisko 30 pojedynków, z czego większość zakończyła się porażką. Szczególnie w ostatnich 6 latach odnotował 10 przegranych. Niemniej jednak, Białas niezmiennie stawia na silne uderzenie i nie boi się stawić czoła trudnym wyzwaniom.

Grzegorz Białas – trener personalny

Białas jest również znanym trenerem personalnym, pomagającym innym osobom osiągnąć swoje cele fitnessowe. Jego doświadczenie jako zawodowego sportowca przekłada się na profesjonalne podejście do treningu i motywowanie swoich podopiecznych.

Grzegorz Białas – reprezentant Polski

Jako członek Kadry Polski w MMA, Grzegorz Białas reprezentuje swój kraj na międzynarodowych arenach. Jego determinacja i zaangażowanie w trening sprawiają, że jest doceniany zarówno przez fanów sportu, jak i przez innych zawodników.

Grzegorz Białas – klub

Białas jest związany z klubem „Dobre Dziki” z Warszawy, gdzie rozwija swoje umiejętności i przygotowuje się do kolejnych wyzwań sportowych. Mierzenie się z silnymi przeciwnikami na krajowych i międzynarodowych imprezach jest dla niego motywacją do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności w sportach walki.

Grzegorz Białas - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: MMA VIP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Gusiek

Data urodzenia (ile ma lat?): 1989.11.05

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Grzegorz Białas - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:8

L:20

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Grzegorz Białas - Newsy