fbpx
Szymon Wrzesień TAXI ZŁOTÓW

Taxi Złotówa

Zawodnik MMA Taxi Złotówa

Biogram

Taxi Złotówa - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Taxi Złotówa - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Taxi Złotówa – kim jest?

Taxi Złotówa, znany również jako Szymon Wrzesień, to ciekawa postać, która zasłynęła na platformie YouTube. Jego kanał ma na celu poprawienie wizerunku taksówkarzy i pokazanie, że są oni ciekawymi rozmówcami.

Taxi Złotówa – taksówkarz

Szymon Wrzesień, postanowił stworzyć kanał na YouTube, aby podzielić się swoimi doświadczeniami jako taksówkarz. Jego celem jest pokazanie, że praca w tej branży może być ciekawa i pełna niesamowitych historii. Jego kanał stał się popularny, a Szymon zyskał pseudonim „Taxi Złotówa”. Jednak droga do sukcesu nie była łatwa. Szymon zetknął się z oporem konkurencyjnych korporacji, które nie były zadowolone z jego działalności. Doszło nawet do aktów wandalizmu, a jego samochód został zniszczony.

Taxi Złotówa – MMA VIP

Gala MMA VIP, zorganizowana przez znanego zawodnika Marcina Najmana, przyciągnęła uwagę mediów i fanów sportów walki. Marcin Najman, który postanowił zakończyć swoją karierę sportową, zaprosił Szymona „Taxi Złotówa” Wrzesienia na tę wyjątkową galę. Ich walka była głównym wydarzeniem wieczoru.

Taxi Złotówa – Fame MMA

Szymon ma już doświadczenie w walce w klatce. Uczestniczył w gali Fame MMA, gdzie stoczył pojedynek z Piotrem Witczakiem, znanym również jako Bonus BGC. Niestety, walkę przerwała kontuzja przeciwnika.

Taxi Złotówa – WiP

Szymon wystąpił również na charytatywnej gali Walcz i Pomagaj. W walce wieczoru zmierzył się z Krzysztofem Fericze. Niestety walka nie potoczyła się po jego myśli i został pokonany w tym pojedynku.

Taxi Złotówa - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: WiP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Taxi Złotówa

Data urodzenia (ile ma lat?): 1988.04.16

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Lębork

Taxi Złotówa - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Taxi Złotówa - Newsy