fbpx
Kazik Klimat

Kazik Klimat

Zawodnik MMA Kazik Klimat

Biogram

Kazik Klimat - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Kazik Klimat - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kazik Klimat Kartel – kim jest?

Wojciech Ochnicki jest Polskim raperem, który próbuje swoich sił w sportach walki. Ma już za sobą debiutanckie starcie na gali MMA VIP. Kazik Klimat Kartel wciąż przyciąga uwagę swoją kontrowersyjną postawą i wojowniczym podejściem. Choć jego kariera muzyczna i sportowa nie zyskały jeszcze pełnego rozkwitu, to artysta nie traci zapału i dalej dąży do osiągnięcia swoich celów. Jego przekaz ma charakter więzienny i odnosi się do subkultury grypsujących, która jest dla niego ważna.

Kazik Klimat Kartel – rozwój kariery

Wojciech Ochnicki, postać, która przyciągnęła uwagę szerszej publiczności rok temu, wkraczając w głośną wojnę medialną w świecie rapu. Spór ten wybuchł w kontekście wartości, które Kartel uważał za ważne i które miały być przestrzegane podczas więzienia. Wtedy to Kazik stanął w obronie Pomidora, któremu próbowano wrobić aferę za pośrednictwem kanału YouTube Żurom, wraz z udziałem Miśka z Nadarzyna. To wirtualne starcie było początkiem publikacji jego własnych utworów muzycznych i aspiracji do roli ulicznego rapera. Interesujące jest, że później okazało się, że Pomidor i Kazik znają się jedynie z kamer internetowych, gdzie prowadzili zażyłe interakcje.

Kazik Klimat Kartel – potencjalni rywale

Mieszkaniec Torunia cały czas trwa w przekazie więziennym i tym razem skierował swoje ataki wobec kilku osób jednocześnie. Klasycznie dostał Żurom, do grona przeciwników dołączyli Bosski Roman, Tomasz Chic i bokser Rafał Jackiewicz. Kazik oskarżył ich o łamanie zasad charakterystycznych dla subkultury więziennych grypsujących. Dodatkowo, przy okazji zaproponował walkę Josefowi Bratanowi.

Kazik Klimat Kartel – Piotr Szeliga

Wojciech Ochnicki skrytykował Piotra Szeligę podczas swojego 5 minutowego utworu. Następnie podczas gali High League 5 w Łodzi rzucił się na niego, gdy ten zmierzał do szatni.

Kazik Klimat Kartel – MMA VIP

Wojciech Ochnicki, znany bardziej jako raper i postać kontrowersyjna, postanowił przetestować swoje umiejętności w świecie MMA. Podczas gali  MMA VIP, stanął przed wyzwaniem jakim był pojedynek bokserski. Jego przeciwnikiem został doświadczony Rafał Jackiewicz, który wcześniej występował w KSW i na gali Jeb Show. Finalnie walka zakończyła się dla Kazika porażką, ale zawodnik nie poddaje się i pojawi się w kolejnej edycji wydarzenia.

Kazik Klimat - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: MMA VIP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kazik Klimat

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Kazik Klimat - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kazik Klimat - Newsy