fbpx
Marek Morus

Marek Morus

Zawodnik MMA Marek Morus

Biogram

Marek Morus - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marek Morus - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Marek Morus – kim jest?

Jednak Marek Morus to nie tylko postać telewizyjna. Mieszka w Kielcach, tak jak jego przyjaciele, i tam realizuje liczne pomysły. W ostatnim czasie został również kocim tatą, co świadczy o jego miłości do zwierząt i trosce o nie.

Marek Morus – Gogglebox

Morus to osoba, której popularność dynamicznie wzrosła dzięki udziałowi w programie „Gogglebox”. W wieku 27 lat pojawił się na ekranach telewizorów, stając się jednym z rozpoznawalnych twarzy tego show. Wraz z przyjaciółmi, Mateuszem Borkowskim i Damianem Naganą, zdobył sympatię widzów dzięki swojemu ostryemu żartobliwemu podejściu i charakterystycznemu poczuciu humoru.

Marek Morus – biznesy

Praca w telewizji to tylko jedno z wielu miejsc, gdzie Marek Morus się angażuje. Sam określa siebie jako człowieka orkiestrę, który wykonuje wiele różnorodnych działań. Wspólnie z Damianem Naganą tworzy rap, a kiedy Damian otworzył swój skate-shop, Marek zdobił jego wnętrza graffiti przedstawiającymi kultowe postacie hip-hopu z Kielc. Ponadto Marek jest elektrykiem, maluje obrazy i tworzy filmy, które udostępnia na swoim kanale na YouTube.

Marek Morus – metamorfoza

Marek Morus przeszedł również znaczną metamorfozę podczas swojego udziału w programie „Kanapowcy”. Schudł ponad 30 kilogramów w ciągu czterech miesięcy, co było efektem jego zaangażowania i determinacji. Mimo że nie dotrwał do końca programu, uważa, że doświadczenie nauczyło go pokory. Zmienił swoją dietę, wprowadził fizyczne ćwiczenia i ograniczył palenie do minimum. W programie poznaliśmy także inną stronę Morusa, który czasami narzekał i bojkotował zadania. Być może było to związane z rzuceniem palenia, które przez 15 lat było jego nałogiem.

Marek Morus – partnerka

W życiu osobistym Marek Morus również przeżywa ważne wydarzenia. Jego partnerką jest Kasia, która pochodzi z Krakowa. Para niedawno ogłosiła zaręczyny, a zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym pojawiło się na Instagramie Marka. Planują kameralne wesele w Kielcach, dla około 60 osób, które ma odbyć się w ciągu dwóch lat. Para wybiera klimat oldschoolowego skansenu w tokarni pod Kielcami, aby stworzyć wymarzoną atmosferę.

Marek Morus - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: MMA VIP

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 21 czerwca 1986 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kielce

Marek Morus - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marek Morus - Newsy