fbpx
KSW 77 – TYPY

KSW 77 – typy

Spis treści - KSW 77 – typy

Kolejna gala KSW już w najbliższy weekend. Zwieńczenie i ostatnia gala w tym roku odbędzie się już tradycyjnie na Arenie w Gliwicach. Gala odbędzie się w sobotni wieczór, czyli 17 grudnia 2022 roku. Transmisja będzie dostępna wyłącznie na platformie Viaplay. Typy na kolejną galę polskiej federacji MMA prezentujemy poniżej.

Nasze typy – KSW 77

Poniżej przedstawiamy wam nasze typy na KSW 77. Będziemy mieli okazję zobaczyć aż 11 pojedynków. Walka wieczoru to walka legend, które staną naprzeciw siebie. Mowa tu oczywiście o Mamedzie Chalidowie oraz Mariuszu Pudzianowskim. Jednak walka nie została jeszcze ogłoszona przez federację, dlatego widzowie nadal czekają na zamknięcie karty walk przez federację KSW. 

TBA (zawodnik zostanie wkrótce ogłoszony) vs TBA (zawodnik zostanie wkrótce ogłoszony)

Jest to jedyna z 11 walk podczas tej gali, która nie została jeszcze ogłoszona przez federację KSW. Jesteśmy bardzo ciekawi, kogo jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć na gali kończącej ten rok. 

Yann Liasse (8-1 1NC, 1 KO, 5 Sub) vs. Adrian Gralak (5-0 1NC, 2 KO, 1 Sub)

Jest to rewanżowe starcie, do którego dojdzie podczas gali KSW 77. Jest to pojedynek zawodników, którzy zmierzą się w wadze lekkiej. Ostatnie starcie Yanna i Adriana zakończyło się bardzo szybko. Gralak został przypadkowo trafiony przez swojego oponenta palcem w oko, co poskutkowało brakiem możliwości kontynuowania walki. 

Nasz typ: zwycięstwo Yanna Liasse.

Bohdan Gnidko (8-0, 5 KO, 3 Sub) vs. Madalin Pirvulescu (5-0, 5 KO)

Jest to bardzo ciekawy pojedynek, ponieważ żaden z zawodników nie zaznał jeszcze goryczy porażki, jaką jest przegrana w oktagonie. Żadna z ich walk nie wyszła również poza pierwszą rundę, dlatego jesteśmy ciekawi jak będzie tym razem. 

Nasz typ: zwycięstwo Bohdana Gnidko.

Michał Domin (4-3, 2 KO, 1 Sub) vs. Patryk Likus (2-1, 1 KO)

Walka dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia, która odbędzie się w kategorii piórkowej. Według bukmacherów Domin skazany jest na porażkę w tej walce. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczy się cały pojedynek.

Nasz typ: zwycięstwo Patryka Likusa.

Shamad Erzanukaev (1-0) vs. Carl McNally (2-0, 2 Sub)

Jest to pojedynek otwierający kartę walk na najbliższej gali KSW. W walce będziemy mogli zobaczyć dwóch, jak dotąd niepokonanych zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z MMA. 

Nasz typ: zwycięstwo Shamad Erzanukaev.

Patryk Kaczmarczyk (8-2, 2 KO, 2 Sub) vs. Pascal Hintzen (8-1, 6 Sub)

Bardzo ciekawe zestawienie przeciwników. Patryk znany jest z efektownych walk, a Pascal lubi kończyć swoich rywali. Będzie to intrygująca konfrontacja, jeśli chodzi o kategorię piórkową.  

Nasz typ: zwycięstwo Patryka Kaczmarczyka.

Andrzej Grzebyk (18-6, 11 KO, 3 Sub) vs. Emil Meek (10-6 1NC, 8 KO, 1 Sub)

Pojedynek zawodników, którzy lubią kończyć swoich rywali przed czasem. Andrzej ma za sobą 6 pojedynków w okrągłej klatce, a Emil ma na swoim koncie brutalny debiut w klatce. Zawodnicy stoczą walkę o pas w kategorii koguciej.

Nasz typ: zwycięstwo Andrzeja Grzebyka.

Daniel Rutkowski (14-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Lom-Ali Eskiev (20-5 1NC, 9 KO, 3 Sub)

Jest to bardzo interesujące starcie na szczycie wagi piórkowej. Takie zestawienie było już nam proponowane podczas gali KSW 73, ale ze względu na chorobę finalnie nie doszło do skutku. 

Nasz typ: zwycięstwo Daniela Rutkowskiego.

Ibragim Chuzhigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) vs. Ivan Erslan (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub) – waga o pas kategorii półciężkiej

Zawodnicy zmierzą się o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Ibragim Chuzhigaev po raz pierwszy będzie bronić zdobyte podczas 66 gali trofeum. Według bukmacherów zwycięzcą ma okazać się Ibragim i nasz typ jest dokładnie taki sam.

Nasz typ: zwycięstwo Ibragima Chuzhigaev.

Sebastian Przybysz (10-2, 4 KO, 3 Sub) vs. Jakub Wikłacz (13-3, 9 Sub) – walka o pas kategorii koguciej

W klatce na gali KSW 77 spotka się dwóch topowych zawodników, jeśli chodzi o wagę kogucią. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczy się to starcie i kto okaże się zwycięzcą podczas tego starcia. Według bukmacherów zwycięzcą został mniej doświadczony Sebastian. 

Nasz typ: zwycięstwo Sebastiana Przybysza.

Mamed Chalidow (35-8-2, 15 KO, 16 Sub) vs Mariusz Pudzianowski (17-7, 12 KO)

Walka wieczoru, w której zawodników chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Dwie legendy staną naprzeciw siebie w oktagonie KSW. Jest to piękne zwieńczenie całego roku walk przez federację. Kurs na zawodników jest bardzo zbliżony, a my osobiście stawiamy na Mariusza Pudzianowskiego.

Nasz typ: zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!