fbpx
Michał Domin

Michał Domin

Zawodnik MMA Michał Domin

Biogram

Michał Domin - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Michał Domin - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Michał Domin?

Michał Domin, utalentowany zawodnik MMA pochodzący z Żor, stał się rozpoznawalną postacią w świecie sportów walki, zwłaszcza po swoim imponującym zwycięstwie nad Michałem Folcem na gali Time of Masters 6 we wrześniu. Jednak droga do sukcesu Michała była wyboista i pełna różnorodnych doświadczeń w świecie sportu.

Michał Domin – początki kariery

Początki Michała w sportach walki sięgają wieku 12 lat, kiedy to rozpoczął swoją przygodę z capoeirą. Choć ta brazylijska sztuka walki była fascynującym punktem wyjścia, Michał stopniowo zaczął odczuwać, że bardziej pasuje mu bezpośrednia konfrontacja, a nie jedynie elementy akrobatyki oferowane przez capoeirę.

Michał Domin – walki

Po 17 walkach amatorskich w muay thai i K-1, gdzie zdobył medal mistrzostw Polski w kickboxingu oriental rules, Michał zorientował się, że aby rozwijać swoją karierę zawodową, musi poszukać innych możliwości. Zawodowy MMA stało się dla niego naturalnym kierunkiem, zainspirowanym chęcią zarabiania na swojej pasji i brakiem takich możliwości w innych formach walki.

Michał Domin – osiągnięcia

Michał Domin nie tylko doskonalił swoje umiejętności stójkowe, ale także zaczął integrować brazylijskie jiu-jitsu i zapasy do swojego repertuaru przed wejściem w świat MMA. Zanim zaczął regularnie staczać walki zawodowe, Michał zdobył puchar Polski Time of Masters, tytuł mistrza Śląska w Amatorskiej Lidze MMA i wiele innych medali w różnych zawodach.

Michał Domin – kontuzja

Początki jego kariery zawodowej nie były łatwe. Debiutancka walka profesjonalna przyszła nieco przypadkowo, a kontuzja mięśnia dwugłowego uda sprawiła, że jego poruszanie pozostawiało wiele do życzenia. Pomimo tych trudności, udało mu się zwyciężyć w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut.

Michał Domin – Time of Masters

Jednak to zwycięstwo nad Michałem Folcem na gali Time of Masters 6 przyniosło mu szersze uznanie w świecie MMA. Pokonanie faworyzowanego przeciwnika było potwierdzeniem umiejętności i determinacji Michała Domin.

Michał Domin

Michał Domin to nie tylko wszechstronny zawodnik MMA, ale także jednostka, która nie boi się podjąć nowych wyzwań i rozwijać się sportowo. Jego historia to inspirujący przykład dla młodych adeptów sportów walki, pokazujący, że ciężka praca, determinacja i różnorodność umiejętności mogą prowadzić do sukcesu w jednym z najbardziej wymagających sportów na świecie.

Michał Domin - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.12.08

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Michał Domin - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Michał Domin - Newsy