fbpx
Bohdan Gnidko

Bohdan Gnidko

Zawodnik MMA Bohdan Gnidko

Biogram

Bohdan Gnidko - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Bohdan Gnidko - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Bohdan Gnidko?

Scena mieszanych sztuk walki wciąż dostarcza nam fascynujących postaci, a jeden z zawodników wyróżnia się jako prawdziwa ukraińska gwiazda – Bohdan Gnidko. Jego historia, pełna błyskawicznych nokautów i oszałamiających zwycięstw, wkrótce może napisać nowy rozdział w historii MMA.

Bohdan Gnidko – Pochodzenie

Bohdan Gnidko przyszedł na świat 6 stycznia 2001 roku w Kijowie. Młody ukraiński zawodnik już od najmłodszych lat zainteresował się sportami walki, co doprowadziło go do aren MMA. W ciągu zaledwie kilku lat Gnidko stał się prawdziwą siłą w swojej wadze półciężkiej.

Bohdan Gnidko – Początki kariery

Jego początki w świecie MMA były skromne, ale obiecujące. Przed zawodową karierą, na amatorskich arenach, Gnidko wygrał dwie walki, obie przez poddania w pierwszych rundach. To tylko przedsmak tego, co miał do zaoferowania jako zawodowy zawodnik.

Bohdan Gnidko – Kariera MMA

Debiut zawodowy Gnidko miał miejsce 7 grudnia 2019 roku w ramach League MMA. Tam od razu zademonstrował swoje zdolności, wygrywając poprzez duszenie gilotynowe. To był dopiero początek, ponieważ w roku 2020 zdobył trzy kolejne zwycięstwa, wszystkie w pierwszych rundach, na galach Professional Pankration Championship w Kijowie.

Bohdan Gnidko – KSW

Jednak prawdziwa fala zachwytu wokół Hnidko pojawiła się wraz z jego przystąpieniem do Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). W sierpniu 2022 roku dołączył do polskiej organizacji, zdobywając od razu uznanie dzięki niesamowitej szybkości i determinacji. Podczas swojego debiutu w KSW, podczas gali KSW 73, Hnidko stał się sensacją. Zaledwie w ciągu 5 sekund zdołał znokautować swojego rywala, Damiana Piwowarczyka, potężnym ciosem sierpowym. To wyjątkowe zwycięstwo ustanowiło rekord najszybszego nokautu w historii KSW, czyniąc Gnidko nazwiskiem, które na pewno wszyscy pamiętają.

Bohdan Gnidko – Walki

Kolejne występy Gnidko w KSW potwierdziły jego zdolności. Na gali XTB KSW 77 ponownie zaskoczył świat, znokautowawszy Mădălina Pîrvulescu w zaledwie 38 sekund. Jego dynamiczne i widowiskowe walki przyciągały widownię i zdobywały uznanie ekspertów. Jednak Gnidko to nie tylko pięściarska siła – podczas gali KSW 82 udowodnił, że ma również umiejętności na ziemi, wygrywając przez poddanie z Rafałem Kijańczukiem.

Bohdan Gnidko – Ibragimem Czużygajew

Teraz, z numerem 3 w rankingu KSW w wadze półciężkiej, Bohdan Gnidko szykuje się do kolejnego wielkiego wyzwania. 19 sierpnia 2023 roku stanie twarzą w twarz z Ibragimem Czużygajewem o pas mistrzowski KSW w wadze półciężkiej. To będzie starcie dwóch znakomitych zawodników, którzy podbijają świat MMA swoją wyjątkową determinacją i umiejętnościami.

Bohdan Gnidko - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 6 stycznia 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Ukraina

Bohdan Gnidko - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:10

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Bohdan Gnidko - Newsy