fbpx
Carl McNally

Carl McNally

Zawodnik MMA Carl McNally

Biogram

Carl McNally - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Carl McNally - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Carl McNally?

Carl McNally, znany również jako „Król Carlos”, to obiecujący irlandzki zawodnik MMA, który zyskuje uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Jego kariera, choć jeszcze na wczesnym etapie, jest już pełna fascynujących osiągnięć.

Carl McNally – Kariera Amatorska

McNally rozpoczął swoją przygodę ze sportami walki w roku 2012, a przez kolejne lata toczył imponujące pojedynki w sferze amatorskiej. Jego pasja i zaangażowanie zaowocowały brązowym medalem na Mistrzostwach Świata IMMAF 2015, które odbyły się w Las Vegas. To wyjątkowe osiągnięcie nie tylko ugruntowało jego pozycję wśród zawodników amatorskich, ale także zyskało uwagę świata MMA.

Carl McNally – Styl Walki

Jednym z wyróżniających się elementów w karierze McNally’ego jest jego efektowny styl walki. „Król Carlos” jest znany z tego, że potrafi wygrywać swoje walki przed czasem. Technika, którą preferuje, to duszenie gilotynowe, która stała się jego znakiem rozpoznawczym. To nie tylko skuteczny sposób na zmuszenie przeciwnika do poddania się, ale także fascynujący element każdego pojedynku, który przyciąga uwagę kibiców.

Carl McNally – KSW

McNally zadebiutował jako zawodowiec w marcu, na gali Clan Wars 43. Jego przeciwnik nie miał szans – Carl poddał go duszeniem gilotynowym już w pierwszej rundzie. To był znak, że „Król Carlos” jest gotów do podjęcia wyzwań na wyższym poziomie. Jego prawdziwy przewrót w karierze nastąpił, gdy dołączył do organizacji KSW. Na gali KSW 73 stawił czoła Miłoszowi Melchertowi i wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie. To był kolejny dowód na to, że McNally ma potencjał, by rywalizować z najlepszymi w branży.

Carl McNally – Walki

Przegrywając swoją pierwszą zawodową walkę z Shamadem Erzanukaevem, McNally pokazał, że jest gotów zmierzyć się z wyzwaniami, zarówno zwycięstwami, jak i porażkami. Jego trudna przygoda z profesjonalnym MMA dopiero się zaczęła, ale dzięki swoim umiejętnościom, pasji i wsparciu swoich fanów, ma potencjał, by stać się jednym z najjaśniejszych talentów tej dyscypliny.

Carl McNally

Carl McNally, który zaczął jako niepokonany amator, kontynuuje swoją przygodę z profesjonalnym MMA, gotów stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jego początki w KSW to dopiero zapowiedź tego, co jeszcze przyniesie przyszłość temu utalentowanemu zawodnikowi z Irlandii.

Carl McNally - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: King Carlos

Data urodzenia (ile ma lat?): 1994.08.24

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wielka Brytania

Carl McNally - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Carl McNally - Newsy