fbpx
Mateusz Kaniowski

Mateusz Kaniowski

Zawodnik MMA Mateusz Kaniowski

Biogram

Mateusz Kaniowski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Mateusz Kaniowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mateusz Kaniowski – kim jest?

Mateusz Kaniowski to znany dziennikarz i youtuber, który specjalizuje się w tematyce mieszanych sztuk walki. Urodził się 7 maja 1994 roku i ma imponujący wzrost wynoszący 190 cm.

Mateusz Kaniowski – dziennikarz

Mateusz Kaniowski jest obecnie jednym z najpopularniejszych dziennikarzy zajmujących się sztukami walki. Możemy go zobaczyć w roli prowadzącego na konferencjach organizowanych przez federację High League. Jego kariera dziennikarska rozpoczęła się na stażu w radiu Eska, a następnie pracował dla Telewizji Republika i TVN24.

Mateusz Kaniowski – freak fighty

W ostatnich latach Mateusz Kaniowski zyskał ogromną popularność w internecie. Przeprowadzał wywiady z gwiazdami freakowych organizacji i prowadził własny kanał na YouTube. Ponadto, jest również współprowadzącym konferencje organizacji High League oraz przeprowadzał wywiady dla innych federacji, takich jak KSW, FFF, FAME UK, FEN, AFN, PLMMA, Bablion MMA. Jego sukces i popularność znalazły odzwierciedlenie w mediach społecznościowych.

Mateusz Kaniowski – życie prywatne

Jeśli chodzi o życie prywatne Mateusza Kaniowskiego, nie posiadamy wielu informacji. Dziennikarz rzadko dzieli się swoimi prywatnymi szczegółami w mediach społecznościowych. Jednak w ostatnim wywiadzie można było zauważyć malinki, co może wskazywać na istnienie tajemniczej partnerki. Zachowuje jednak swoją prywatność i niezależnie od tego skupia się na swojej karierze dziennikarskiej i działalności internetowej.

Mateusz Kaniowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kanu

Data urodzenia (ile ma lat?): 7 maja 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mateusz Kaniowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mateusz Kaniowski - Newsy