fbpx
Walka niskorosłych Mini Majk vs LikkleMan

Walka niskorosłych – Mini Majk vs LikkleMan – nie dojdzie do skutku [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Walka niskorosłych – Mini Majk vs LikkleMan – nie dojdzie do skutku [AKTUALIZACJA]

Na kolejnej gali High League, będziemy mieli okazję zobaczyć Mini Majka. Zawodnik posiadający pas mistrzowski niskorosłych High League ma zmierzyć się z LikkleManem. Na wywiadzie dla 6pack wspomniał, że ten zawodnik to jego wymarzony przeciwnik, z którym chciałby zawalczyć przy końcu swojej kariery. Okazuje się jednak, że Mini Majk spełni swoje marzenie znacznie szybciej niż sam się tego spodziewał. Podczas relacji z gali którą prowadził Marcin Wrzosek powiedział, że Mateusz Krzyżanowski ma mrugnąć dwa razy jeśli jego kolejny pojedynek jest z zawodnikiem, o którym wcześniej wspominał. Jak się okazało jest to prawda a Mini Majk zmierzy się z mistrzem świata niskorosłych w boksie. Zawodnicy zmierzą się jednak w formule MMA, a na szali pojawi się pas mistrzowski federacji High League.

LikkleMan – potencjalny przeciwnik Mini Majka

Okazuje się, że przeciwnik Mini Majka to były gangster, który nazywa się Aiden Henry. Zawodnicy najprawdopodobniej zawalczy na gali High League 7, podczas której Mateusz będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności. LikkleMan wygrał bowiem z Salimem, którego również pokonał były członek potężnej ekipy. Mini Majk w jednym z wywiadów wspomniał, że bacznie śledzi walki niskorosłych i od zawsze jego marzenie było zmierzyć się z mistrzem świata niskorosłych w boksie. 

Likkleman vs Mini Majk – walka nie dojdzie do skutku

Zgodnie z aktualizacją wynikającą z informacji przekazanej podczas premierowego wydarzenia tej gali jaką była I Konferencja High League 7 walka nie odbędzie się na tej gali. Aktualnie włodarze starają się wyznaczyć nowy termin tej bitwy.

Mini Majk vs Likkleman – kiedy walka?

Na tę chwilę nie ma oficjalnej nowej daty tego starcia. W najbliższym czasie federacja będzie informować o przebiegu sprawy.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 3]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!