fbpx

Pan Pawłowski

Zawodnik MMA Pan Pawłowski

Biogram

Pan Pawłowski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Pan Pawłowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Arkadiusz „Pan” Pawłowski

Arkadiusz Pawłowski pochodzi z Gdańska i z komedią związany jest od zawsze. Większość widzów kojarzy go jako prowadzącego galę Fame MMA. Obecnie jest prowadzącym High League. Jest założycielem kabaretu pod napięciem, a wyróżnia się dużą energią i błyskotliwością. To znany kabareciarz, improwizator, stand-uper, promotor – jednym słowem człowiek orkiestra.

Arkadiusz Pawłowski – biografia

Arkadiusz w 2014 roku otrzymał dwie nagrody, pierwsza z nich to „Mister Brody 2014” którą zdobył na przeglądzie BRODA w Brodnicy. Kolejna nagroda, jaką otrzymał to „Osobowość Sceniczną” na przeglądzie KOKS w Kielcach. Pawłowski jest założycielem kabaretu pod napięciem. Angażuje się w dużą liczbę przedsięwzięć. Jest laureatem najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce oraz mistrz Polski „one man show”.

„Pan Pawłowski” – kariera w MMA

Mężczyzna swoją największą popularność zawdzięcza występowi podczas gali Fame MMA, podczas której pełnił rolę ring announcera. Na pierwszy rzut oka widać, że Pawłowski ma obycie ze sceną i czuje się na niej swobodnie. Swego czasu prowadził również kanały oraz programy na YouTube’ie federacji Fame MMA. Obecnie pracuje w konkurencyjnej federacji, jaką jest High League.

Pan Pawłowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Pan Pawłowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Pan Pawłowski - Newsy