fbpx
Goats Boxdel – Dziewczyny Rywalizują o Randkę z Potężnym Włodarzem

Goats Boxdel – Dziewczyny Rywalizują o Randkę z Potężnym Włodarzem

Spis treści - Goats Boxdel – Dziewczyny Rywalizują o Randkę z Potężnym Włodarzem

Na kanale Goats pojawił się najnowszy odcinek, który skupia się na poszukiwaniach idealnej partnerki dla Boxdela, znanego również jako Michał Baron. To polski przedsiębiorca, osobowość internetowa i piosenkarz. Boxdel jest jednym z udziałowców federacji freak fight – Fame MMA, co tylko dodaje mu dodatkowego blasku w oczach fanów.

Dziewczyny rywalizują o serce Boxdela – Kolejna odsłona programu Goats

W widowiskowym programie „Goats” dziewczyny rywalizują o szansę na randkę z potężnym włodarzem. To emocjonujące wydarzenie przyciąga uwagę widzów, którzy z niecierpliwością śledzą romantyczną podróż, jaką podjęło się Boxdel. Przez trzy intensywne etapy programu uczestniczki będą miały okazję przekonać Boxdela swoim urokiem, talentami i osobowością, aby zdobyć jego serce. Do półfinału może trafić tylko połowa kobiet.

Goats odcinek z Boxdelem – uczestniczki

W pierwszym etapie programu mieliśmy okazję poznać aż trzydzieści utalentowanych i odważnych dziewczyn, ale tylko piętnaście z nich awansowało do kolejnego etapu. Każda z uczestniczek ma swoje unikalne cechy i umiejętności, które mogą skraść serce Barona. Wśród uczestniczek znalazły się między innymi:

 • Sylwia Madeńska: Zwyciężczyni programu „Love Island”, trenująca boks oraz kickboxing w klubie Uniq. Sylwia ma 31 lat i lubi dojrzałych mężczyzn. Jej sportowa pasja i pewność siebie na pewno przyciągnęły uwagę Boxdela.
 • Blondynka Natalia: Długoletnia fanka Boxdela, pracująca w dziale marketingu. Wydaje się, że Natalia ma nie tylko entuzjazm do potężnego włodarza, ale także pewne ograniczenia w wyrażaniu swoich emocji, co wpłynęło na jej dalszy los w programie.
 • Vanessa z TikToka: Dziewczyna nagrywająca filmy na TikToku wraz ze swoimi koleżankami. Jej kreatywność i umiejętność tworzenia wideo mogły być interesującym aspektem dla Boxdela.
 • Justyna Bujalska: Pasjonatka gotowania, która przygotowała dla Boxdela keto deser. Jej zdolności kulinarne mogą być smacznym akcentem w poszukiwaniu miłości.
 • Martyna Fastyn: Studentka kosmetologii, która zaproponowała Boxdelowi masaż. Pomimo wykazanego zainteresowania, różnice wzrostu mogły być przeszkodą w dalszym etapie.
 • Amelia Chętka: Uczestniczka, która poza tańcem pole dance, umiejętnie dba o paznokcie. Jest to osoba niskorosła. Jej kreatywność i zdolności taneczne mogły zwrócić uwagę potężnego włodarza.
 • Hania od medycyny estetycznej: Pochodząca z Ukrainy dziewczyna zajmująca się medycyną estetyczną. Jej doświadczenie zawodowe i zainteresowanie starszymi mężczyznami mogły sprawić, że stała się interesująca dla Boxdela.
 • Anna Bahas: Tancerka, która miała już wcześniej do czynienia z Boxdelem, tańcząc w jego klipie i na gali Fame. Anna poza swoimi umiejętnościami tanecznymi, ma również piękne łydki.
 • Patrycja (Ulfik): Przyjaciel Boxdela, który przebrał się za potencjalną partnerkę. Jego żartobliwa próba przyciągnięcia uwagi była z pewnością zaskoczeniem dla wszystkich.
 • Wiedźma Wiktoria: Dziewczyna przyniosła jajko, twierdząc, że musi oczyścić Boxdela. Jej wyjątkowa osobowość i podejście do sytuacji mogły zaintrygować potężnego włodarza.
 • Karina Betke: Zawodniczka, która nie miała wcześniej partnerów. Brakowało wspólnego „vibe’u”, co wpłynęło na jej dalszy los w programie.
 • Natalia Piechota: Uczestniczka przygotowała dla Boxdela piosenkę i zagrała dla niego na flecie. Jej talenty muzyczne i zauroczenie Michałem zapewne wzbudziły zainteresowanie potężnego włodarza.
 • Baby Nasty: To zdolna tancerka pole dance z niecodziennym wyglądem. Bardzo zainteresowała Boxdela i z pewnością wpadła mu w oko.
 • Kamila Górna: zawodniczka, która również była w guście Boxdela i jak sam stwierdził ma piękne oczy. Dziewczyna miała przejść dalej jeśli subskrybuje kanał Goats i jak się okazało subskrybuje. Ma 19 lat.
 • Michalina Grabarek: uczestniczka ma bardzo duże oczy, a jej siostra poznała swoją miłość na śląsku i teraz mieszka w Rudzie Śląskiej. Okazało się, że Boxdel jest jej kraszem i narysowała jego obraz.
 • Pamela Bielawska: Modelka, która przekonała Boxdela do wspólnej sesji zdjęciowej. Niestety, nie udało się jej zdobyć serca potężnego włodarza.
 • Sabrina Mykhailenko: Dziewczyna z egzotyczną urodą pochodząca również z Ukrainy. Jej umiejętności jako instruktorki tańca mogły ją wyróżnić wśród innych uczestniczek.
 • Julia Grabowska: Uczestniczka, która zaprezentowała Boxdelowi swoje talenty artystyczne, narysowawszy dla niego obraz i ofiarując mu symboliczny klucz do jej serca.
 • Daria Dembitska: Instruktorka Twerka z Wrocławia, która uczyła Boxdela tańca. Jej talent taneczny mogłaby być atrakcyjnym aspektem dla potężnego włodarza.
 • Pani w niebieskim (jagoda): Dziewczyna, która pokazała się w niebieskiej sukience, co zaowocowało jej pseudonimem. Niestety, została wyeliminowana z programu.
 • Patrycja Chorążewicz i Aleksandra Chorążewicz: Bliźniaczki, które zwróciły uwagę Boxdela swoim podobieństwem i zdolnością do wypowiadania tych samych rzeczy jednocześnie.
 • Ada Krowicka: ma 22 lata i pochodzi z Katowic. Jej pasją jest malowanie i lubi jeździć na Quadach. Dziewczyna przekonała Boxdela tym, że zapomniała kim jest Wojtek Gola. Okazuje się, że dziewczyna nie posiada social mediów.
 • Emilka: Miss Mazowsza i wolontariuszka w schronisku. Jej zaangażowanie w ochronę zwierząt zdobyło uznanie u Boxdela.
 • Ola Młodzik: Egzotyczna uczestniczka o nietypowej urodzie, która wywołała skojarzenia z włoszką. Boxdel starał się zgadnąć wagę Oli, ale nie trafił. Jej tajemniczość i wyjątkowość mogły sprawić, że przyciągnęła uwagę potężnego włodarza.
 • Karolina Porzucek i Paulina Porzucek: Bliźniaczki, z których Paulina wcześniej wygrała randkę z innym celebrytą – Josefem Bratanem. Teraz postanowiła sprawdzić swoje szanse jej siostra bliźniaczka, Karolina, która jest popularną TikTokerką. Ich podobieństwo i osobowość mogły zainteresować włodarza. Boxdelowi bardzo się spodobała i nawet pocałowali się na wizji. Karolina jest TikTokerką.
 • Agata Filas: Tatuatorka, która przygotowała dla Boxdela swoje projekty tatuaży. Agata jest luźną typiarką, co zyskało jej okrzyknęcie „Miss Pleasure” na jej profilu w mediach społecznościowych.
 • Natalia Wajda: Od siedmiu lat zajmuje się tatuażem, a od roku pracuje także jako DJ. Jej kreatywność jako artystki i DJ-a mogły przyciągnąć uwagę potężnego włodarza.
 • Roksana Kujawa: Foto modelka, która znalazła się w top 10 konkursów piękności – Miss Wielkopolski i Miss Kujawsko-Pomorskiego w 2021 roku. Jej piękno i pewność siebie na pewno zwróciły uwagę Boxdela.

Podsumowanie odcinka Goats Boxdelem

Podsumowując, uczestniczki programu „Goats Boxdel” prezentują różnorodne osobowości, talenty i wyjątkowe cechy, które rywalizują o uwagę i serce Michała Barona, znanego jako Boxdel. Każda z dziewczyn ma coś do zaoferowania i próbuje przekonać potężnego włodarza swoją autentycznością i zaangażowaniem. Widzowie niecierpliwie oczekują kolejnych odcinków, aby dowiedzieć się, która z uczestniczek zdobędzie upragnioną randkę z Boxdelem i czy w tej romantycznej podróży znajdzie się miłość.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 3 Średnia: 3.7]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!