fbpx
Martyna Fastyn

Martyna Fastyn

Zawodnik MMA Martyna Fastyn

Biogram

Martyna Fastyn - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Martyna Fastyn - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Martyna Fastyn?

Martyna Fastyn, studentka kosmetologii, weszła do programu Goats z pewnymi umiejętnościami i ciekawostkami, które miały zapewnić jej miejsce w sercu potężnego włodarza, Boxdela. Jej kreatywność i zdolności terapeutyczne w masażu miały zdobyć jego uwagę, ale to nie jedyne walory, które przyciągnęły uwagę widzów i samego Boxdela.

Martyna Fastyn – Goats

Jej propozycja masażu jako wyraz zainteresowania z pewnością była kreatywnym posunięciem, które miało wywołać pozytywne wrażenie na Boxdelu. Mimo to, losy tej romantycznej podróży zdecydowały inaczej, a fakt, że Martyna była trochę za wysoka dla potężnego włodarza, stanowił pewne wyzwanie w nawiązaniu bliższego kontaktu. Jednak Martyna nie poddała się łatwo. Zamiast tego postanowiła zaskoczyć Boxdela ciekawostkami, które miały go zaciekawić. To dowód na to, że Martyna to nie tylko kosmetolog, ale także osoba pełna ciekawości i pomysłów.

Martyna Fastyn – Kariera MMA

Mimo że jej udział w programie Goats nie zakończył się „randkowym sukcesem”, to nie brakuje jej determinacji i ciekawości, by wciąż odkrywać nowe obszary życia. Choć sportowa scena Freak Fight była dla niej nieznaną dziedziną, program Goats może otworzyć przed nią drzwi do innych fascynujących możliwości. Oczekujemy, że zobaczymy, jak Martyna Fastyn będzie rozwijać swoje talenty i pasje w przyszłości.

Martyna Fastyn - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: martynafastyn

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Martyna Fastyn - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Martyna Fastyn - Newsy