fbpx
Amelia Chętka

Amelia Chętka

Zawodnik MMA Amelia Chętka

Biogram

Amelia Chętka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Amelia Chętka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Amelia Chętka?

Amelia Chętka, niewysoka uczestniczka programu Goats, zaskarbiła sobie sympatię widzów i potężnego włodarza Boxdela dzięki swojemu unikalnemu podejściu i różnorodnym talentom. Jej obecność w programie otwiera nowe drzwi dla małej dziewczyny z wielkim potencjałem.

Amelia Chętka – TikTok

Początkowo zauważona jako dziewczyna niskorosła, Amelia okazała się być znacznie więcej niż tylko swoją posturą. Jej obecność na TikToku, gdzie kreuje różnorodne treści, świadczy o jej kreatywności i zdolnościach w zakresie wirtualnej komunikacji. Umiejętność tańca oraz umiejętność wykonywania paznokci są tylko dwoma z wielu aspektów jej wszechstronności.

Amelia Chętka – Goats

Niezależnie od swojego wzrostu, Amelia zdołała przejść do kolejnego etapu programu Goats. Jej charyzma, pewność siebie i pozytywny wpływ na atmosferę programu zdobyły uznanie uczestników i widzów. Choć jej początki były skromne, teraz staje się ciekawą i ważną postacią w showbiznesie.

Amelia Chętka – Kariera MMA

Pomimo że kariera Amelii w MMA jest na początkowym etapie, jej udział w programie Goats może okazać się punktem zwrotnym. Program ten, mający powiązania z federacją Freak Fight – Fame MMA, otwiera przed nią drzwi do niezwykle ekscytującej i wymagającej kariery sportowej. Jej determinacja i pozytywne nastawienie mogą przyciągnąć uwagę trenerów i innych zawodników Freak Fight.

Amelia Chętka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: melusia_a

Data urodzenia (ile ma lat?): 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Amelia Chętka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Amelia Chętka - Newsy