fbpx
Anna Bahas

Anna Bahas

Zawodnik MMA Anna Bahas

Biogram

Anna Bahas - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Anna Bahas - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Anna Bahas?

Anna Bahas to utalentowana tancerka w programie Goats, okazała się być nie tylko wyjątkową artystką, ale także postacią, która już wcześniej miała bliski kontakt z Boxdelem. Jej obecność w programie przynosi nowe światło na tajemnicę tancerki oraz stwarza możliwości w świecie walk Freak Fight.

Anna Bahas – Tancerka

Historia Anny Bahas nie jest zwykłą opowieścią o tancerce. Jej wcześniejszy kontakt z Boxdelem, w którym towarzyszyła mu w tańcu zarówno w teledysku, jak i na gali Fame, podkreśla ich związek oraz jej wpływ na znanej osobowości internetowej. Jej umiejętności taneczne były już wcześniej zauważane, a teraz w programie Goats mogą odkryć nowe obszary ich relacji.

Anna Bahas – Ciało

Jednak to nie tylko talent taneczny czyni Annę wyjątkową. Jej piękne łydki i estetyczny wygląd są cechami, które zyskały uwagę nie tylko potężnego włodarza, ale także widzów programu. Jej obecność dodaje programowi nowej dynamiki i interesującej narracji.

Anna Bahas – Kariera MMA

Pomimo że Anna Bahas jeszcze nie miała okazji zadebiutować w MMA, to jej udział w programie Goats może okazać się kluczem do nowych możliwości. Program ten, powiązany z federacją  Fame MMA, otwiera przed nią drzwi do ekscytującej kariery sportowej. Jej bliski kontakt z Boxdelem oraz zdolności taneczne mogą przyciągnąć uwagę trenerów i innych zawodników Freak Fight.

Anna Bahas – Goats

Anna Bahas to tancerka z historią i talentem, która już raz zwróciła uwagę na siebie, a teraz robi to ponownie w programie Goats. Jej wpływ na Boxdela i jej obecność w programie to pewne zwiastuny tego, że jej przyszłość może być równie wyjątkowa.

Anna Bahas - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: bah.ani99

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Świętokrzyskie

Anna Bahas - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Anna Bahas - Newsy