fbpx
Emilka

Emilka

Zawodnik MMA Emilka

Biogram

Emilka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Emilka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Emilka?

Emilka, która zdobyła tytuł Miss Mazowsza, zaskoczyła nie tylko swoją urodą, ale także wielkim sercem. Jej udział w programie Goats ukazał jej zaangażowanie jako wolontariuszki w schronisku dla zwierząt oraz podkreślił jej uwielbienie dla piesków.

Emilka – Goats

Jej działalność jako wolontariuszki w schronisku jest dowodem na to, że ma ogromne serce i troskę o zwierzęta. W programie Goats podkreśliła swoje uwielbienie dla piesków, co zapewne zdobyło serce nie tylko widzów, ale także potężnego włodarza Boxdela.

Emilka – Miss Mazowsza

Jej tytuł Miss Mazowsza jest ukoronowaniem jej urody i osobowości. Jej obecność na scenie to jednak nie tylko wyścig na koronę, ale także potencjał do odkrycia nowych dziedzin. Chociaż kariera w MMA to dla Emilki teren niezbadany, to jej udział w programie Goats może otworzyć przed nią nowe drzwi. Program ten, powiązany z federacją Freak Fight – Fame MMA, może być dla niej okazją do odkrycia swojej siły i determinacji w zupełnie nowym kontekście.

Emilka – Kariera MMA

Emilka, znana z piękna, empatii i pasji do piesków, to postać, która może wyjść poza granice tytułu Miss Mazowsza. Jej uczestnictwo w programie Goats otwiera przed nią nowe możliwości, zarówno jako osoby z wielkim sercem, jak i jako potencjalnej zawodniczki w świecie Freak Fight. Czekamy z niecierpliwością na to, co przyszłość przyniesie dla tej wyjątkowej i wszechstronnej osobowości.

Emilka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: miluniaaa_

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Mazowsze

Emilka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Emilka - Newsy