fbpx
Daria Dembitska

Daria Dembitska

Zawodnik MMA Daria Dembitska

Biogram

Daria Dembitska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Daria Dembitska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Daria Dembitska?

Daria Dembitska, znana jako mistrzyni twerka oraz inspirująca nauczycielka tańca, stała się znaczącą postacią w programie Goats. Jej obecność w showbiznesie nie ogranicza się tylko do treningów tanecznych, gdyż Daria jest także obecna na platformie OnlyFans, co dodaje kolejny wymiar jej wszechstronnemu portfolio.

Daria Dembitska – Twerk

Unikatowy styl tańca Darii Dembitskiej, oparty na twerku, jest źródłem inspiracji dla wielu. Jej umiejętność przekazywania i nauczania tańca została doceniona, gdy miała okazję uczyć Boxdela. To wydarzenie podkreśla jej zdolności pedagogiczne i zaangażowanie w dzielenie się swoją pasją.

Daria Dembitska – OnlyFans

Jednak to nie tylko taniec definiuje Darię. Jej obecność na platformie OnlyFans ukazuje jej otwartość na różne wyrażenia artystyczne oraz zdolność do budowania relacji ze swoją społecznością. To także dowód na to, że jest gotowa wykorzystać różne środki do wyrażania swojej kreatywności i budowania swojej marki.

Daria Dembitska – Kariera MMA

Choć Daria Dembitska nie jest jeszcze zawodniczką MMA, jej udział w programie Goats może poszerzyć jej horyzonty. Program ten, powiązany z federacją Freak Fight – Fame MMA, może być dla niej nie tylko wyzwaniem, ale także nowym polem do wykorzystania swojego talentu i charyzmy.

Daria Dembitska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: deecyzja

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Wrocław, Polska

Daria Dembitska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Daria Dembitska - Newsy