fbpx
Kuba Ulfik

Ulfik

Zawodnik MMA Ulfik

Biogram

Ulfik - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Ulfik - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Ulfik – kim jest?

Kuba Ulfik to osoba, która zdobyła popularność dzięki swojej działalności internetowej i pasji do sportu. Jego kanał Aferki prowadzony wraz z Boxdelem cieszy się dużym zainteresowaniem, a jego wywiady z uczestnikami Fame MMA są zawsze ciekawe dla fanów. Dodatkowo, jego udział w gali Move Federation potwierdził, że ma również talent sportowy. Ulfik z pewnością nie raz będzie zaskakiwał swoimi działaniami w sferze internetu.

Ulfik – Move Federation

Oprócz działalności internetowej, Ulfik postanowił wyjść poza ekran i spróbować swoich sił na boisku. Podczas pierwszej edycji gali Move Federation, zdecydował się wziąć udział jako zawodnik. Wcielił się w rolę bramkarza i pokazał swoje umiejętności sportowe. Jego występ został doceniony, ponieważ zdobył prestiżową statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju. To udowodniło, że Ulfik posiada talent nie tylko w sferze internetowej, ale również na boisku.

Ulfik – ojciec

Ulfik to osoba, która zyskała swoją popularność dzięki różnorodnym działaniom w świecie internetu. Jednak ma on również ciekawą historię rodowodu sportowego. Jego ojciec jest byłym zawodnikiem piłki nożnej, grającym na pozycji bramkarza. Obecnie pełni funkcję trenera bramkarzy w sztabie Reprezentacji Polski w futsalu. Można powiedzieć, że sportowe geny przekazały się również na Ulfika.

Ulfik – Aferki

Ulfik skupia się głównie na prowadzeniu popularnego kanału internetowego, który zajmuje się przekazywaniem najświeższych informacji ze świata internetu. Wspólnie z partnerem, Boxdelem, prowadzi format o nazwie „Aferki”. Ich treści są skoncentrowane na przedstawianiu aktualnych newsów, wywiadów i luźnych rozmów z różnymi osobami związanymi z internetową sferą.

Ulfik – wywiady

Jednym z obszarów, którym Ulfik się szczególnie interesuje, są zawodnicy Fame MMA. Często przeprowadza wywiady z tymi popularnymi osobistościami i prowadzi luźne rozmowy na temat ich życia i kariery. Jego bliska znajomość z uczestnikami Fame MMA sprawia, że jego kanał jest często odwiedzanym źródłem informacji dla fanów tych popularnych wydarzeń sportowych.

Ulfik - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Move Federation

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Ulfik

Data urodzenia (ile ma lat?): 18 lipca 2001 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Śląsk

Ulfik - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ulfik - Newsy