fbpx
Blondynka Natalia

Blondynka Natalia

Zawodnik MMA Blondynka Natalia

Biogram

Blondynka Natalia - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Blondynka Natalia - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Blondynka Natalia?

Blondynka Natalia, która od najmłodszych lat była oddaną fanką Boxdela, znalazła się na ścieżce wiodącej do spotkania z potężnym włodarzem. Jej obecność w programie Goats to nie tylko wyraz jej oddania, ale także próba połączenia swojej pasji z pracą w dziedzinie marketingu. Choć nie przeszła dalej w programie, może to być dopiero początek jej ekscytującej przygody.

Blondynka Natalia – Goats

Od dzieciństwa Natalia była pod wrażeniem osiągnięć Boxdela, a jej lojalność wobec niego stała się widoczna w programie Goats. To, co wyróżnia Natalię, to także jej zawodowe kompetencje. Pracując w obszarze marketingu, dostrzegła potencjał swojej pasji i zainteresowań, próbując połączyć je z pracą zawodową.

Blondynka Natalia – Kariera MMA

Choć Natalia nie przeszła dalej w programie, to nie oznacza, że jej historia dobiegła końca. Właśnie w tym momencie, kiedy nie weszła do kolejnego etapu, może drzemać potencjał do odkrycia nowych dróg. Przykładem tego może być świat Freak Fight. Choć kariera w MMA jest dla Natalii nowością, to jej udział w programie Goats może otworzyć przed nią drzwi do nowych wyzwań i możliwości w świecie walk.

Blondynka Natalia - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Blondynka Natalia - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Blondynka Natalia - Newsy