fbpx
Aleksandra Chorążewicz

Aleksandra Chorążewicz

Zawodnik MMA Aleksandra Chorążewicz

Biogram

Aleksandra Chorążewicz - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Aleksandra Chorążewicz - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Aleksandra Chorążewicz?

Aleksandra Chorążewicz, znana z udziału w programie Goats, stanowi razem ze swoją siostrą bliźniaczką Patrycją Chorążewicz interesujący przypadek, który przyciągnął uwagę nie tylko potężnego włodarza Boxdela, ale także ciekawskich obserwatorów programu.

Aleksandra Chorążewicz – Goats

Jako bliźniaczki, Patrycja i Aleksandra od razu wyróżniły się w programie, a ich propozycja „pakietu” dla Boxdela w postaci trójkąta uczuciowego była nie tylko zaskakująca, ale również odważna. To podejście wzbudziło emocje i dyskusje wśród uczestników i widzów programu, jednocześnie dając im wyjątkową pozycję.

Aleksandra Chorążewicz – Bliźniaczki

Niesamowite jest to, że Patrycja i Aleksandra nie tylko wydają się być bliskie emocjonalnie jako bliźniaczki, ale także posiadają zdolność myślenia i mówienia tak samo w tym samym czasie. To tajemnicze zjawisko tylko potęguje ich wyjątkowość i związane z nimi spekulacje.

Aleksandra Chorążewicz – Kariera MMA

Mimo że ich kariera w MMA dopiero się rozpoczyna, ich udział w programie Goats może otworzyć przed nimi drzwi do nowych możliwości w świecie Freak Fight. Program ten, który ma swoje związki z federacją Freak Fight – Fame MMA, może być impulsem do rozwoju kariery sportowej bliźniaczek. Ich wspólna determinacja i unikalność mogą przyciągnąć uwagę i stworzyć ciekawe narracje w świecie walk.

Aleksandra Chorążewicz - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: o.chorazewicz

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Olsztyn

Aleksandra Chorążewicz - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Aleksandra Chorążewicz - Newsy