fbpx
Baby Nasty

Baby Nasty

Zawodnik MMA Baby Nasty

Biogram

Baby Nasty - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Baby Nasty - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Baby Nasty?

Natalka, znana jako Baby Nasty, wkrótce stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych obliczy programu Goats. Ta zdolna tancerka pole dance nie tylko wzbudziła zainteresowanie widzów, ale również potężnego włodarza Boxdela, dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi i umiejętnościom tanecznym.

Baby Nasty – Goats

Jest coś wyjątkowego w Baby Nasty, co przykuwa uwagę od pierwszego spojrzenia. Jej niekonwencjonalny wygląd, oryginalny styl i pewność siebie sprawiają, że jest trudna do przeoczenia. Jej talent w tańcu pole dance, który wymaga zarówno siły, jak i elastyczności, wzbudza podziw i zdumienie. W programie Goats udowodniła, że nie boi się wyzwań i potrafi się wyróżnić.

Baby Nasty – Kariera MMA

Mimo że obecnie kariera Natalii w MMA jest na początkowym etapie, jej obecność w programie Goats może stać się impulsem do nowych możliwości. Program ten, powiązany z federacją Freak Fight – Fame MMA, otwiera przed nią drzwi do ekscytującej kariery sportowej. Jej determinacja, wyjątkowy styl i umiejętności taneczne mogą przyciągnąć uwagę trenerów oraz innych zawodników Freak Fight.

Baby Nasty - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Goats

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Baby Nasty

Data urodzenia (ile ma lat?): 2003 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Baby Nasty - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Baby Nasty - Newsy