fbpx
Wyniki walk – High League 4

Wyniki walk – High League 4

Spis treści - Wyniki walk – High League 4

Za nami kolejna gala High League. Tym razem mieliśmy okazję oglądać to wydarzenie w Gliwicach. Jak zawsze nie zabrakło dużej dawki emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Włodarzem gali niezmiennie jest znany raper Malik Montana. 

Jakie walki odbyły się podczas High League 4?

Podczas gali High League odbyło się 9 ekscytujących walk. Mieliśmy okazję zobaczyć dwie walki o pas mistrzowski. Main eventem był długo wyczekiwany rewanż Lexy Chaplin z Natalią Karczmarczyk. Na karcie pojawiła się również walka osób niskorosłych. 

  • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – (Walka wieczoru o pas)
  • Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki – (co-main event)
  • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – (walka o pas)
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – (K-1 w małych rękawicach)
  • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz – wynik walki na High League 4?

W walce otwarcia imprezy zobaczyliśmy naprzeciwko siebie Karwata oraz Słodkiewicza. Był to pojedynek królewskiej kategorii wagowej. Mogliśmy zobaczyć naprawdę mocne ciosy i dużo siły ze strony obydwóch zawodników. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie za sprawą TKO. Wygranym okazał się Karwat, a Słodkiewicz zaliczył 3 porażkę w swojej karierze.

Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała – wynik walki na High League 4?

W drugiej walce naprzeciwko siebie stanęli Holak i Kubx. Były członek ekipy Xayoo ma problemy z sercem, przez co wiele osób zaskoczył jego udział w federacji High League. Kubx natomiast jest graczem, który większość swojego czasu spędził przed komputerem. Była to bardzo zaskakująca i zacięta walka. Wszystkich zaskoczył Kubx, który zostawił serce w klatce. Finalnie walkę zwyciężył Holak.

Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – wynik walki na High League 4?

Jest to kolejny pojedynek, który stoczył Josef Bratan. Zmierzy się z Maciasem, czyli debiutantem, jeśli chodzi o występ na gali freak fight. Pojedynek raperów był bardzo wyczekiwany, przez wydarzenia na ostatniej konferencji. Brat Josefa rzucił się na Maciasa, co zaogniło ich spór. W tej walce nie mogliśmy zobaczyć przygotowań, jakie zawodnicy włożyli w tę walkę. Finalnie zwycięzcą okazał się Josef za sprawą nokautu.

Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel – wynik walki na High League 4?

Wiele osób zdziwiło takie zestawienie ze względu na większe doświadczenie Nowaczkiewicza. Jak się okazało obydwaj zawodnicy byli bardzo przygotowani do tej walki. Konflikt zaognił Czaro, który w dniu z zawodnikiem bardzo sprowokował swojego rywala. Obydwaj zawodnicy pokazali bardzo dużo umiejętności. Wszyscy byli zaskoczeni tym, jak rozpoczęła się ta walka, Czaro zaczął bardzo mocno i w pierwszych sekundach walki był faworytem. Zwycięzcą tego pojedynku okazał się Nowaczkiewicz już w pierwszej rundzie pojedynku. 

Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka – wynik walki na High League 4?

Maja Staśko, czyli Polska aktywistka na rzecz kobiet, wyszła do klatki z Mrs. Honey. Obydwie zawodniczki były debiutantkami, a mimo to pokazały naprawdę dobrą walkę. Zwycięzcą tej walki okazała się Staśko za sprawą decyzji sędziów.

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba – wynik walki na High League 4?

Ta walka niosła za sobą sporo emocji. Obydwaj zawodnicy to byli partnerzy znanej Zusje. Właśnie ta kobieta jest podłożem ich konfliktu, który z czasem tylko się zaognił. Widać było, że między nimi nie ma już aż tak złych emocji jak na początku. Historia lubi się powtarzać, a Bomba znów został znokautowany jednym ciosem przez swojego rywala. Walkę jednym ciosem wygrał Władca Piekieł.

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – wynik walki na High League 4?

Była to walka, w której na szali były do zdobycia, aż dwa pasy. Mini Majk zgarnął swój pierwszy mistrzowski pas, dzięki wygranemu pojedynkowi z Big Jackiem. Salim jest natomiast francuskim bokserem, który również ma w swoim posiadaniu pas, o który niskorośli zawodnicy zmierzyli się. Finalnie zwycięzcą tego pojedynku okazał się Mini Majk i wygrał pojedynek już w pierwszej rundzie.

Artur „Szpila” Szpilka vs Denis „Bad Boy” Załęcki – wynik walki na High League 4?

W walce Main-event doszło do starcia znanego polskiego boksera, z zawodnikiem freak fight. Denis wyszedł do walki z bardzo poważną kontuzją kolana. Jak się okazało kontuzja przeszkodziła zawodnikowi w walce i nie był zdolny do jej kontynuowania. Zwycięzcą w tym pojedynku okazał się Szpilka.

Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – wynik walki na High League 4?

Ostatni pojedynek tego wieczoru, czyli wydarzenie, na który wszyscy czekali z niecierpliwością. Zawodniczki zmierzyły się o pas mistrzowski federacji High League. Ich pierwsza walka miała miejsce na pierwszej gali i zwycięzcą okazała się tam Natsu. Tym razem rolę się obróciły, a Lexy nie pozwalała swojej przeciwniczce na obalenia. W tej walce wygraną okazała się Lexy za sprawą decyzji sędziów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!