fbpx
czaronykiel

Czaro Nykiel

Zawodnik MMA Czaro Nykiel

Biogram

Czaro Nykiel - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Czaro Nykiel - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Cezary Nykiel – kim jest?

Cezary, najczęściej posługuje się pseudonimem Czaro. Swoją popularność zawdzięcza dzięki udziałowi w słynnym teamie X2, to właśnie w tym projekcie mógł zaobserwować znaczny wzrost obserwujących na swoich portalach. Cezary urodził się 13 listopada 2002 roku. Obecnie jest w związku ze znaną TikTokerką Suzan.

Cezary Nykiel – biografia

Okazuje się, że Czaro już jako młody chłopak trenował kick-boxing. Nykiel mimo swojego młodego wieku może pochwalić się naprawdę dużymi liczbami na swoich portalach społecznościowych. Dzięki udziałowi w Team X, miał okazję spróbować swoich sił, tworząc i nagrywając muzykę. Nawet po zakończeniu projektu, w sieci pojawiały się jego solowe utwory.

Czaro Nykiel – kariera w MMA

W 2021 roku mogliśmy zobaczyć go w największej federacji w Polsce, gdzie stoczył swoją debiutancką walkę. Cezary stoczył pojedynek z Marcinem Dubielem, który był co-main eventem gali. Niestety Nykiel przegrał w drugiej rundzie tego starcia. Jego druga walka odbyła się w 2022 roku. Czaro mimo sympatii ze strony widzów pokazał się w bardzo złym świetle co wpłynęło na bardzo negatywny odbiór jego osoby. Finalnie został pokonany przez Kubę Nowaczkiewicza, ale pokazał naprawdę dobrą walkę.

Czaro Nykiel - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Czaro

Data urodzenia (ile ma lat?): 13.11.2002

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Czaro Nykiel - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Czaro Nykiel - Newsy