fbpx
szpilka vs załęcki

Szpilka vs. Załęcki – kto wygra na High League 4?

Spis treści - Szpilka vs. Załęcki – kto wygra na High League 4?

Ledwo kilka dni po ujawnieniu zakontraktowania jednego z najbardziej popularnych bokserów w Polsce, pojawiło się ogłoszenie jego drugiej walki w MMA. Szpilka vs. Załęcki. Kto wygra na High League 4? Pomimo tego, że gale organizowane przez Malika Montanę to freak fighty, ta walka na pewno nie będzie do niej należeć. Panowie to bardzo mocni zawodnicy, którzy uderzają bardzo mocno, a co więcej w swojej karierze przyjmowali już wiele ciosów i mocno stoją na nogach. Jak poradzą sobie w MMA? Czy grappling będzie kluczowy w tej walce?

Bokser vs. uliczny fighter – Szpilka vs. Załęcki

Panowie mają ogromne doświadczenie w walkach. Może charakter tych walk różni się niesamowicie. Szpilka to były zawodowy bokser, z którym walczyły takie legendy boksu, jak Deontay Wilder czy Bryant Jennings. Natomiast Denis Załęcki to uliczny fighter powiązany z Elaną Toruń. Walczył na galach: Wotore, Gromda a także High League. Bokser vs. uliczny fighter, czyli Szpilka vs. Załęcki może być bardzo ciekawą walką. 

Szpilka vs. Załęcki – kto wygra?

Bez cienia wątpliwości, ten pojedynek pozostawia legendarny polski trener MMA. Mirek Okniński potwierdził już, że Załęcki będzie trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów i będzie gotowy na byłego boksera. Okniński prześmiewczo wypowiada się o parterze Szpilki, zarzucając mu duże doświadczenie podczas wielu nokautów i leżenia na deskach podczas walk zawodowych. Jak zwykle – Mirek w formie! Warto przypomnieć, że to MMA będzie płaszczyzną formułą walki Szpilka vs. Załęcki. Kto wygra? Kluczowym zadaniem dla obu panów będzie przeniesienie walki do parteru. W ostatnich walkach: Szpilka w parterze wygrał z Sergiejem Radczenką, natomiast Załęcki musiał uznać wyższość Don Diego.

Nasz typ to zwycięstwo Artura Szpilki!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!