fbpx
Wardęga o atakach w stronę Lexy na randkach High League

Wardęga o atakach w stronę Lexy na randkach High League

Spis treści - Wardęga o atakach w stronę Lexy na randkach High League

Wardęga w prześmiewczy sposób skomentował ostatnie rundki, w których wzięła udział Lexy i Natsu. Sylwester napisał, że pierwsza runda polegała na pytaniach od prowadzącego, druga na pytaniach od przeciwnika, a trzecia na pytaniach od byłych. Chodziło tu oczywiście o telefony podczas programu i dwa telefony od byłych chłopaków Lexy. Najpierw zadzwonił Marcin, żeby zwrócić jej uwagę, że to, co mówi podczas programu jest nieprawdą. Dotyczyło to sytuacji, w której rzekomo Marcin powiedział rodzinie Lexy, że Natsu nie przykłada się do swoich treningów. Chaplin postanowiła powiedzieć to na forum co bardzo nie spodobało się Marcinowi i postanowił zadzwonić wyjaśnić tę sytuację. Kolejny telefon był od pierwszego chłopaka Lexy, którego na początku nawet nie poznała. Kordian zarzucił Lexy, że to ona jest toksyczna i zgaduje, że podczas relacji z Marcinem to właśnie w niej był problem, a nie w Dubielu. Chłopak powiedział również, że gdyby powiedział za dużo, to mógłby zepsuć jej wizerunek w internecie. Lexy na koniec rozmowy powiedziała, że ma zostawić ją w spokoju. Pod postem opublikowanym przez druida pojawiły się różne komentarze jedni bronili Lexy, a drudzy twierdzili, że nareszcie to ona była atakowana, a nie Natsu. 

Tromba o nazywaniu go odklejonym

Tromba ostatnio postanowił udzielić kontrowersyjnego wywiadu dla zurnalist. Powiedział tam dużo niepotrzebnych rzeczy, przez co większość osób pisała mu, że zaliczył niezłą odklejkę. Powiedział tam między innymi, że ludzie nie doceniają jego twórczości i wystarczy, że Patec wyjedzie sobie za granicę i zrobi jakiś ciekawy content to już jest uwielbiany. Stwierdził, że widzowie ekipy to straszne chorągiewy, a twórczość Marcysi i Murcix niczym nie różnią od filmów tworzonych przez Wersow. Ludzie stwierdzili jednak, że Mateusz nie ma racji i nie docenia tego, że to właśnie dzięki Frizowi i widzom, ma to wszystko i może być w tym miejscu, w którym jest. Tromba postanowił skomentować tę sprawę na swoim Twitterze i napisał “ widzę, że ostatnio określenie „odklejony” odmieniane w różny sposób jest kolejnym określeniem rzucanym na prawo i na lewo.” Po publikacji tego Tweeta znów spotkał się z dużą lawiną hejtu, ludzie komentowali, że ma nauczyć się pokory i utemperować swoje ego. Jego widzowie napisali, że przez ostatnie miesiące bardzo się zmienił i w zmianach nie ma nic złego, o ile idą one w dobrą stronę. 

Friz pyta ludzi, ile jeszcze potrwają Freak Fighty

Friz na swoim Twitterze postanowił zapytać ludzi “ile waszym zdaniem pożyją jeszcze freakfighty w PL?”. Średnia odpowiedź na pytanie Friza wynosiła mniej więcej 2 lata. Jaroniewska skomentowała, że obecnie robi się coraz większy przesyt i kiedyś oglądanie ze znajomymi Fame MMA było o wiele ciekawsze, niż teraz. Możliwe, że Friz bardzo mocno zastanawia się nad podjęciem walki w federacji i z tego powodu bada teren. Możliwe też, że chciał zrobić przytyk byłym członkom ekipy, takim jak Mini Majk i Tromba, którzy poświęcili swoją karierę na YouTube, żeby bardziej skupić się na walkach.

High League zapowiada najbardziej wyczekiwane rundki

High League opublikowało post, w którym poinformowało o wypuszczeniu najbardziej wyczekiwanych dotychczas rundek. Mowa tu oczywiście o Ferrari kontra Scarface, wiele osób, jednak komentowało wpis federacji, nie zgadzając się z tym stwierdzeniem i mówiąc, że emocje opadły po pajacerce, jaką obydwaj odstawiają. 

Nowaczkiewicz komentuje zachowanie Lexy i Dubiela 

Kuba dodał post, w którym udostępnił artykuł dotyczący Lexy i Dubiela. Odnosił się on do wypowiedzi Chaplin, która powiedziała, że jej rodzina spotykała się z Marcinem, ponieważ było im go żal. Nowaczkiewicz napisał, że jest to jakaś telenowela i przykro się na to patrzy. Ludzie w komentarzach pisali mu, że przykre są jedynie osoby, które się tym interesują. Kuba jednak odpowiedział, że nie rozumie wyciągania tak prywatnych spraw na światło dzienne i zastanawia go takie zachowanie. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!