fbpx
Macias

Macias

Zawodnik MMA Macias

Biogram

Macias - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Macias - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Krystian Macias Maciaszczyk?

Krystian Maciaszczyk, znany szerzej jako Macias, to młody i utalentowany raper, który ostatnio zyskał na popularności jako uczestnik High League. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych informacji na temat tego artysty i jego nadchodzącego debiutu w świecie zawodowych walk.

Macias – pochodzenie

Macias to łodzianin, który zyskał rozpoznawalność jako raper w łódzkiej grupie muzycznej White Widow. Jego muzyka zyskuje coraz większe uznanie, a nie tylko w środowisku fanów High League.

Macias – wiek i wzrost

Urodzony w 2000 roku, Macias ma obecnie 23 lata. Jego wzrost to 177 centymetrów, co nadaje mu proporcje sprzyjające rywalizacji w ringu.

Macias – kontuzje

Raper waży 85 kilogramów, co jest imponującym wynikiem jak na jego wiek i wzrost. Niestety, Macias ma problemy z kontuzją barku, co wyklucza go z występów w MMA. Zamiast tego, skupia się na kickboxingu.

Macias – High League

Macias podpisał kontrakt z federacją High League 4, a jego debiut odbył się na gali High League 4, gdzie zmierzył się z doświadczonym Josefem Bratanem. To wydarzenie miało miejsce 17 września, a Macias przegrał walkę za sprawą nokautu.

Macias – życie prywatne

Na chwilę obecną niewiele wiadomo o życiu prywatnym Maciasa, zwłaszcza jeśli chodzi o jego związek. Na Instagramie można śledzić jego poczynania pod nazwą @yungmaciasww. Macias to z pewnością postać, która łączy światy muzyki i sportów walki. Jego debiut w High League z pewnością przyciągnie uwagę zarówno fanów rapu, jak i miłośników sportów walki. Czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie jego przyszłość w klatce.

Macias - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: High League

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Macias

Data urodzenia (ile ma lat?): 2000 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Łódź, Polska

Macias - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Macias - Newsy