fbpx
Mrs. Honey

Mrs. Honey

Zawodnik MMA Mrs. Honey

Biogram

Mrs. Honey - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mrs. Honey - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Mrs. Honey – kim jest?

Ewa urodziła się 21 grudnia 1996 roku. Firma Honey zarejestrowana jest w Lublinie. Ewa jest polską streamerką i influencerka, która prężnie działa w mediach społecznościowych. Obecnie zajmuje się prowadzeniem live na Twitchu, i to właśnie z tej platformy jest najbardziej znana. 

Ewa Wyszatycka – biografia

Swoją popularność zdobyła przez liczne skandale oraz kontrowersyjne zachowania. W ostatnim czasie zdecydowała się na założenie konta na Only Fans, co wzbudziło ogromne zainteresowanie widzów. Ma na koncie bardzo burzliwy związek z innym zawodnikiem, który aktualnie jest w tej samej federacji co Honey. Mowa tu oczywiście o Macieju Zonym. Mimo że Wyszatycka nie stroni od złej sławy wydaje się być bardzo sympatyczna co pokazała podczas filmu dzień z zawodnikiem High League. 

Mrs. Honey – kariera w MMA

W 2022 roku podpisała kontrakt z federacją Malika Montany i dołączyła do federacji High League. Zawalczyła wówczas z popularną aktywistką, jaką jest Maja Staśko. Dziewczyny mimo wymiany swoich poglądów na konferencji, po walce okazały sobie szacunek. Finalnie zwycięzcą okazała się Maja, która miała zdecydowanie lepsze warunki fizyczne do wygrania tej walki. Jej obecny rekord to 0-1.

Mrs. Honey - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Clout MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Mrs. Honey

Data urodzenia (ile ma lat?): 21 grudnia 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mrs. Honey - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mrs. Honey - Newsy