fbpx
Zapowiedź i typy – High League 4

Zapowiedź i typy – High League 4

Spis treści - Zapowiedź i typy – High League 4

Gala High League kolejny raz ma dla nas dużą dawkę emocji i wiele ciekawych zestawień. Kolejny raz będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko influencerów, ale również profesjonalistów, którzy wyjdą do oktagonu. Gala odbędzie się na Arenie w Gliwicach, 17 września o godzinie 20:00.

Nasze typy High League 4

High League 4 – Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – (walka wieczoru o pas)

Jeśli chodzi o walkę wieczoru kolejny raz w oktagonie będziemy mieli okazję zobaczyć Lexy Chaplin i Natalię Kaczmarczyk. Zawodniczki stoczyły już jeden pojedynek, w którym górą okazała się Natalia. Uważamy, że walka może być bardzo wyrównana, ale ze względu na większy charakter do walki Natalii i ostatnie sytuacje, które miały wpływ na samopoczucie Lexy, zwycięzcą może okazać się Natsu.

High League 4 – Denis „Bad Boy” Załęcki vs Artur Szpilka – (co-main event)

Jest to bardzo ciekawa walka między zawodowcem, a dobrze walczącym freakiem. Szpilka posiada bardzo dobre zaplecze sportowe jeśli chodzi o boks, natomiast mężczyźni zmierzą się w MMA. Uważamy, że walka będzie bardzo wyrównana ale zwycięży w niej Szpilka ze względu na kontuzję Denisa.

High League 4 – Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – (walka o pas)

Walka Mini Majka i Salima jest z pewnością bardzo wyczekiwane przez widzów. Jest to pojedynek osób niskorosłych. Mini Majk wygrał z Big Jackiem i tym samym zdobył pas mistrzowski osób niskorosłych High League. Niemniej jednak stoczy on walkę z zawodowym Francuskim bokserem, który ma na swoim koncie dużą ilość zwycięstw. Naszym zdaniem zwycięży bardziej doświadczony w sportach walki Salim.

High League 4 – Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Paweł „Scarface” Bomba (MMA no rules)

Jest to jedna z bardziej magnetycznych walk tego wieczoru. Emocje jeszcze bardziej zaognił fakt, że obydwaj na parę dni przed walką zgodzili się na modyfikację formuły. Uważamy, że w tym pojedynku Amadeusz okaże się zwycięzcą. 

High League 4 – Maja Staśko vs Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka

Walka między tymi dwoma kobietami to starcie, którego nikt się na gali nie spodziewał. Ze względu na wcześniejsze trenowanie przez Maję baletu wiele osób uważa, że niezbyt dobrze radzi sobie na macie. Uważamy, że mimo lepszych warunków ze strony Staśko w tym pojedynku zwycięży Honey.

High League 4 – Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary „Czaro” Nykiel

Chyba nikt nie spodziewał się, że ten pojedynek dostarczy nam tyle emocji. W ostatnim czasie Czaro, który był uważany za bardzo grzecznego chłopca pokazał nam swoją inną stronę i nie raz zaczepił Kubę w swoich wypowiedziach. W tej walce jest przewaga warunków fizycznych po stronie Nowaczkiewicza i uważamy, że to właśnie on wyjdzie zwycięsko z tej walki.

High League 4 – Jose „Josef Bratan” Simao vs Krystian „Macias” Maciaszczyk – (K-1 w małych rękawicach)

Starcie dwóch raperów na gali High League. Jest tu zdecydowana przewaga wzrostu, jeśli chodzi o Josefa Bratana, natomiast Macias jest od niego cięższy. Uważamy, że w tym pojedynku wygra Macias. 

High League 4 – Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub „Kubx” Świtała

Ta walka jest bardzo ciekawa, ponieważ jeśli chodzi o warunki fizyczne obydwaj są podobni. Niemniej jednak, Holak ma duże problemy z sercem i wiele razy mówił, że przez to nie zawalczy na gali. Uważamy, że w tym pojedynku wygra Kubx. 

High League 4 – Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

W tej walce Konrad Karwat jest zdecydowanym zwycięzcą. Zarówno pod względem fizycznym, jak i umiejętności. Naszym zdaniem to Karwat zwycięży ten pojedynek.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!