fbpx
Wyniki – KSW 77

Wyniki – KSW 77

Spis treści - Wyniki – KSW 77

Gala KSW 77 to ostatnie wydarzenie zorganizowane w tym roku przez tę federację. Zmierzyły się tam prawdziwe legendy, którymi jest Pudzianowski i Khalidov. Dla Mariusza była to już 26 walka w karierze MMA i bez wątpienia stanął przed swoim największym wyzwaniem. Podczas gali odbyło się aż 11 pojedynków, a niektóre wyniki bardzo nas zaskoczyły. 

Wyniki – KSW 77

Gala KSW 77 była bardzo oczekiwana przez większość kibiców, ze względu na ciekawe zestawienia. Jedna z walk została ogłoszona dopiero na dzień przed galą i była to jedyna walka kobiet podczas tego wydarzenia. Podczas pojedynków mogliśmy również zobaczyć dwa starcia o pas, których finał okazał się mocno zaskakujący. 

Wiktoria Czyżewska (2-0, 2 KO) vs. Oleksandra Karasevę (2-1, 2 KO)

Pierwsza walka tej gali okazała się bardzo szybkim pojedynkiem i zakończyła się już w pierwszej rundzie. Finalnie wygrała Wiktoria Czyżewska przez TKO, a walka trwała zaledwie 70 sekund.

Shamad Erzanukaev (1-0) vs. Carl McNally (2-0, 2 Sub)

Cały pojedynek trwał dwie rundy, a zawodnicy prowadzili bardzo zaciętą walkę. Zwyciężył Shamad Erzanukaev i pokonał swojego rywala za sprawą duszenia zza pleców.

Yann Liasse (8-1 1NC, 1 KO, 5 Sub) vs. Adrian Gralak (5-0 1NC, 2 KO, 1 Sub)

Była to rewanżowa walka za no-contest podczas pierwszego starcia. Finalnie zwycięzcą okazał się Yann Liassei pokonał swojego rywala przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie.

Michał Domin (4-3, 2 KO, 1 Sub) vs. Patryk Likus (2-1, 1 KO)

Walka trwała w na dystansie trzech rund. Finalnie pojedynek zakończył się w duszeniu trójkątem nogami, a walka została przerwana. Zwycięzcą okazał się Michał Domin.

Bohdan Gnidko (8-0, 5 KO, 3 Sub) vs. Madalin Pirvulescu (5-0, 5 KO)

Bohdan ruszył agresywnie na swojego rywala już w pierwszych sekundach walki. Ukrainiec zakończył walkę po 38 sekundach i trafił swojego oponenta mocnym kopnięciem. Finalnie zwyciężył Bohdan Gnidko.

Patryk Kaczmarczyk (8-2, 2 KO, 2 Sub) vs. Pascal Hintzen (8-1, 6 Sub)

Patryk Kaczmarczyk pokonał swojego rywala w pierwszej rundzie pojedynku. Pascal padł na deski, a walka została przerwana. Finalnie zwycięzcą okazał się Patryk Kaczmarczyk przez poddanie swojego rywala.

Andrzej Grzebyk (18-6, 11 KO, 3 Sub) vs. Oton Jasse (10-6 1NC, 8 KO, 1 Sub)

Na początku pojedynku walka należała dla Jasse, a po pierwszej rundzie Grzebyk rozpoczął kontratakować. Finalnie Andrzej Grzebyk okazał się zwycięzcą przez KO w pierwszej rundzie.

Daniel Rutkowski (14-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Lom-Ali Eskiev (20-5 1NC, 9 KO, 3 Sub)

Było to walka, która trwała w pełnym wymiarze. Pojedynek był naprawdę zacięty, a sędziowie mieli nie lada wyzwanie, aby wskazać zwycięzcę tego starcia. Finalnie jednak Daniel Rutkowski pokonał swojego rywala, niejednogłośną decyzją sędziów.

Ibragim Chuzhigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) vs. Ivan Erslan (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub) – waga o pas kategorii półciężkiej

Był to bardzo długi pojedynek, który trwał przez 5 rund. Warto zaznaczyć, że była to walka o pas kategorii półciężkiej. Finalnie zwycięzcą okazał się Ibragim Chuzhigaev za sprawą jednogłośnej decyzji sędziów.

Sebastian Przybysz (10-2, 4 KO, 3 Sub) vs. Jakub Wikłacz (13-3, 9 Sub) – walka o pas kategorii koguciej

Kolejna walka, która odbyła się na przestrzeni 5 rund, a zawodnicy walczyli o pas wagi koguciej. Zwycięzcą okazał się Jakub Wikłacz przez niejednogłośną decyzję sędziów. Wikłacz został nowym mistrzem wagi koguciej.

Mamed Chalidow (35-8-2, 15 KO, 16 Sub) vs Mariusz Pudzianowski (17-7, 12 KO)

Walka, na którą czekał chyba każdy! Już od początku mogliśmy zobaczyć znaczną przewagę ze strony Khalidova. Sędzia przerwał pojedynek już w pierwszej rundzie pojedynku. Zwycięzcą okazał się Mamed Chalidow, który zwyciężył za sprawą TKO już w pierwszej rundzie tego pojedynku. Na końcu walki Mariusz Pudzianowski przyznał, że uważa się za zwycięzce tego starcia, ponieważ wszedł do klatki z kimś, takim jak Mamed Chalidow.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!