fbpx
Ivan Erslan

Ivan Erslan

Zawodnik MMA Ivan Erslan

Biogram

Ivan Erslan - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Ivan Erslan - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Ivan Erslan?

Ivan Erslan to urodzony 15 listopada 1991 roku w Obrovacu zawodnik mieszanych sztuk walki w wadze półciężkiej. Od 2019 roku jest związany z polską organizacją KSW i obecnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu wagi półciężkiej tej organizacji. Jego kariera w MMA to fascynująca historia sukcesu, pełna wyzwań i zwycięstw.

Ivan Erslan – Wczesna Kariera

Erslan rozpoczął swoją zawodową karierę w MMA 2 maja 2015 roku. Jego debiut był imponujący, ponieważ znokautował Mateo Piščka w pierwszej rundzie. Przed dołączeniem do KSW zdobył imponujący rekord 7-0 na lokalnych galach w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz Słowenii. Przełomem w jego karierze były dwie walki stoczone w Las Vegas dla organizacji Final Fight Championship.

Ivan Erslan – KSW

W 2019 roku Ivan Erslan dołączył do KSW, a jego debiut miał miejsce na gali KSW 51 w Zagrzebiu. W tej walce zmierzył się z Hiszpanem Darwinem Rodriguezem i znokautował go technicznie w pierwszej rundzie. Jego udział w KSW przyniósł mu szansę walki o pas mistrza wagi półciężkiej. 14 listopada 2020 roku stanął przed Tomaszem Narkunem, który był mistrzem przez ponad pięć lat. Walka była zacięta, ale Narkun zdołał zapiąć duszenie w drugiej rundzie, co zmusiło Erslana do odklepania.

Ivan Erslan – Sukcesy i Przeciwności

Podczas gali FNC 4: Armagedon 2 Finals w grudniu 2021 roku, Erslan technicznie znokautował Brazylijczyka Henrique da Silvę. Kolejne wydarzenia w jego karierze nie były już takie pomyślne. Planowano walkę o mistrzostwo wagi półciężkiej na gali KSW 70, ale przeciwnik, Łotysz Hasan Mieżyjew, został wycofany z walki ze względu na wynik pozytywny na COVID-19. Mimo wysiłków organizatorów, nie znaleziono zastępczego rywala dla Erslana.

Ivan Erslan – Walka o pas

Podczas gali KSW 75 w październiku 2022 roku Erslan miał drugą szansę zdobycia pasa mistrza, ale walka z Ibragimem Czużygajewem nie odbyła się z powodu problemów związanych z sankcjami wizowymi. Walka została przełożona na grudzień, ale Erslan przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Ivan Erslan – FNC

W maju 2023 roku Ivan Erslan stoczył walkę podczas chorwackiej gali FNC 11, w której pokonał Brazylijczyka Dirleia Broenstrupa. Erslan kontynuował swoją drogę do sukcesu w MMA.

Ivan Erslan

Ivan Erslan to utalentowany zawodnik MMA, który mimo przeciwności nie przestaje dążyć do sukcesu w wadze półciężkiej KSW. Jego historia to doskonały przykład determinacji i odwagi w dążeniu do osiągnięcia celów w świecie mieszanych sztuk walki.

Ivan Erslan - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.11.15

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Chorwacja

Ivan Erslan - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:13

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Ivan Erslan - Newsy