fbpx
KSW 82 - Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

KSW 82 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Spis treści - KSW 82 – Karta walk, walki, zawodnicy, PPV, wyniki

Wszyscy fani MMA z niecierpliwością czekają na galę KSW 82, która odbyła się 15 maja 2023 roku w hali widowiskowo-sportowej ATM Studio w Warszawie. Wydarzenie posiada imponującą kartę walk, prezentującą niektórych z najlepszych zawodników MMA w Polsce i poza nią. W tym artykule przyjrzymy się bliżej karcie walk oraz zawodnikom. Dowiecie się również, gdzie można obejrzeć wydarzenie KSW 82 oraz jakie będą finalne wyniki gali.

KSW 82 – karta walk

Na ten moment pełna karta walk nie jest nam dokładnie znana, ale federacja w najbliższym czasie przedstawi resztę zawodników, o czym będziemy was informować. Na ten moment na karcie walk możemy zobaczyć czołowych zawodników, którzy z pewnością zagwarantują nam ciekawe pojedynki.

Walka wieczoru:

  • 77,1 kg/170 lb: Brian Hooi #3 vs. Andrzej Grzebyk #4

Karta główna:

  • 93 kg/205 lb: Bohdan Gnidko #5 vs. Rafał Kijańczuk
  • 70,3 kg/155 lb: Gracjan Szadziński vs. Wilson Varela
  • 61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz #1 vs. Filip Macek
  • 52,2 kg/115 lb: Anita Bekus vs. Aleksandra Toncheva
  • Robert Maciejowski vs. Wiktor Zalewski
  • Maciej Kazieczko vs. Leo Brichta
  • Donovan Desmae vs. Rauli Tutarauli
  • TBA vs TBA

KSW 82 – PPV

Podobnie jak większość większych wydarzeń MMA, KSW 82 jest wydarzeniem płatnym. Fani, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu na żywo w ATM Studio w Warszawie, mogą zakupić pakiet Viaplay, aby obejrzeć wszystkie walki z domowych odbiorników. Jest to z pewnością wygodna opcja, ponieważ wykupując pakiet mamy dostęp również do innych walk oraz ciekawych wydarzeń sportowych.

KSW 82 – walki

KSW 82 już na ten moment posiada imponującą kartę walk, składającą się z łącznie 10 walk. Jedną z najbardziej oczekiwanych pojedynków wieczoru jest starcie główne, w którym zmierzy się Brian Hooi, czyli jeden z najlepszych fighterów wagi półśredniej KSW. Zawalczy on z Polakiem czyli Andrzejem Grzebykiem, który może pochwalić się tytułem mistrza KSW wagi lekkiej. Kolejnym ciekawym zestawieniem jest pojedynek między Anitą Bekuś, a Aleksandrą Tonchevą. Obydwie zawodniczki prezentują bardzo wysoki poziom sportowy i mogą pochwalić się licznymi wygranymi walkami. Polka do tej pory stoczyła dziewięć zawodowych walk, z których sześć wygrała. Wcześniej, jako amatorka, dwukrotnie została mistrzynią Polski.

Gdzie można obstawić KSW 81?

Dla fanów, którzy chcą obstawić swoich ulubionych zawodników, kilku bukmacherów oferuje kursy na KSW 82. Co ciekawe gale KSW 82 można obstawiać u niemal wszystkich bukmacherów w Polsce. Należy jednak pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa podczas obstawiania walk.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Fani, którzy nie zakupili biletów na galę KSW 82, mają kilka opcji, aby obejrzeć wydarzenie. Gala będzie transmitowana na żywo na kanale Polsat Sport Fight, który jest dostępny na większości dostawców telewizji kablowej i satelitarnej w Polsce

Sprawdź – KSW 82 – wyniki!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!