fbpx
Rafał Kijańczuk

Rafał Kijańczuk

Zawodnik MMA Rafał Kijańczuk

Biogram

Rafał Kijańczuk - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Rafał Kijańczuk - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Rafał Kijańczuk?

Rafał Kijańczuk, urodzony 29 października 1992 roku w Chełmie, to postać, która wkracza na arenę mieszanych sztuk walki z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Jego droga do ringu była niezwykle interesująca, a jego osiągnięcia wśród sportów walki zyskują coraz większe uznanie.

Rafał Kijańczuk – Początki kariery

Początki sportowej pasji Kijańczuka sięgają karate, które trenował w szkole średniej. Następnie zainteresował się boksem i brazylijskim jiu-jitsu, jednak jeszcze rekreacyjnie. To dopiero na studiach nadeszła chwila, gdy MMA stało się dla niego wyzwaniem do podjęcia. Rafał dołączył do świata MMA z pewnym doświadczeniem w sambo, zdobywając tytuł mistrza Polski w tej dziedzinie.

Rafał Kijańczuk – Kariera MMA

Jego kariera zawodowego MMA rozpoczęła się w 2018 roku, a jego pierwsza walka trwała tylko 12 sekund, zakończona efektownym TKO. Zanim związał się z KSW, zdobył doświadczenie w różnych organizacjach, takich jak TFL, MCF, FEN czy AFN, gdzie stoczył pojedynki, które budowały jego reputację jako solidnego zawodnika.

Rafał Kijańczuk – FEN

W FEN (Fight Exclusive Night) pokazał swoje zdolności, zdobywając zarówno zwycięstwa, jak i doświadczenie, mimo kilku porażek. Kijańczuk wyróżnił się swoją nieustępliwością i determinacją w walce, co przyciągało uwagę fanów.

Rafał Kijańczuk – KSW

Jednak to jego związek z KSW dał mu szansę na rywalizację na najwyższym poziomie. Jego umiejętności w walce sprawiły, że stał się czołowym zawodnikiem wagi półciężkiej tej organizacji. Jego pojedynki na galach KSW przyciągają uwagę nie tylko ze względu na efektowne zwycięstwa, ale także na emocje, które wnosi do każdej walki.

Rafał Kijańczuk – Genesis

Kijańczuk to nie tylko zawodnik MMA, ale także bokser na gołe pięści. Jego debiutancka walka w formule boksu na gołe pięści podczas gali Genesis, zakończona zwycięstwem, pokazała, że jest wszechstronnym zawodnikiem gotowym na różnorodne wyzwania.

Rafał Kijańczuk – Osiągnięcia

Jego zaangażowanie i ciężka praca przynoszą efekty. Umiejętności, które zdobył w karate, boksie, sambo i MMA, czynią go zdecydowanie czołowym zawodnikiem w swojej kategorii wagowej. Jego liczne osiągnięcia, m.in. tytuł mistrza Polski w sambo, świadczą o jego zdolnościach i predyspozycjach do walki na najwyższym poziomie.

Rafał Kijańczuk - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Kijana

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992.10.29

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Chełm

Rafał Kijańczuk - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:12

L:7

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rafał Kijańczuk - Newsy