fbpx
Filip Macek

Filip Macek

Zawodnik MMA Filip Macek

Biogram

Filip Macek - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Filip Macek - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Filip Macek?

Filip Macek, znany ze swoich znakomitych umiejętności parterowych, to jedno z ciekawszych nazwisk w światku mieszanych sztuk walki. Urodzony w Czechach, stoczył liczne walki, zdobywając szacunek za swoje umiejętności i skuteczność w okrągłej klatce.

Filip Macek – Walki

Macek może z dumą opowiadać o swoim imponującym rekordzie. Na 46 walk zawodowych, aż 24 zakończył przed czasem. Co jeszcze bardziej imponujące, w 20 z tych walk zmusił swoich rywali do poddania się. To pokazuje jego niebywałą biegłość na macie i zdolność do kontrolowania rywala, zanim ten zdąży wykrzesać ostatnie sił.

Filip Macek – Sukcesy

Filip Macek to były mistrz organizacji GCF, co świadczy o jego zdolnościach i umiejętnościach w oktagonie. To jednak nie koniec jego sukcesów. Stał się również pretendentem do tytułu w czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Jego osiągnięcia na krajowym poziomie dowodzą, że jest jednym z czołowych zawodników Czech w mieszanych sztukach walki.

Filip Macek – KSW

Macek wzbudził duże zainteresowanie swoją przygodą w KSW. Choć zadebiutował w tej organizacji w maju roku bieżącego, to już zdążył udowodnić swoje umiejętności i siłę charakteru. Mimo że nie wszystkie pojedynki kończą się sukcesem, Filip Macek jest z pewnością zawodnikiem, który będzie walczył o swoje miejsce na szczycie.

Filip Macek – Międzynarodowa Przygoda

Macek nie ogranicza się tylko do walk na rodzimej scenie. Przeszedł prawdziwą międzynarodową podróż, walcząc w takich krajach jak Dania, Polska, Finlandia, Niemcy, Rosja, Tadżykistan, Anglia oraz Słowacja. To dowodzi jego gotowości do rywalizacji z różnymi przeciwnikami i dostosowywania się do różnych stylów walki.

Filip Macek

Filip Macek to doświadczony weteran MMA, który ma jeszcze wiele do zaoferowania światu mieszanych sztuk walki. Jego wciąż rosnący dorobek i umiejętności parterowe czynią go ciekawym zawodnikiem, którego warto obserwować w przyszłości.

Filip Macek - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Máca

Data urodzenia (ile ma lat?): 1991.06.03

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Czechy

Filip Macek - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:27

L:19

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Filip Macek - Newsy