fbpx
FAME MMA 16 – typy

FAME MMA 16 – typy

Spis treści - FAME MMA 16 – typy

Gala tym razem zapowiedziana została na 5 listopada i odbędzie się w sobotę. Wydarzenie będzie miało miejsce na Arenie Gliwice. Pojedynki dostarczą z całą pewnością wielu emocji, a typy na to widowisko znajdują się poniżej.

Nasze typy FAME MMA 16

Po wnikliwej analizie razem z redakcją usiedliśmy, aby przeanalizować szanse poszczególnych zawodników na zwycięstwo podczas tej gali. Na karcie walk pojawią się zarówno znani influencerzy, jak również nowe twarze w świecie freak fight.

Marcin Dubiel vs. Mateusz „Tromba” Trąbka

Main – event gali to walka dwóch dużych influencerów, którzy zmierzą się w MMA. Zawodnicy bardzo mocno przygotowują się do tego pojedynku, ale ze względu na warunki fizyczne Tromba wydaje się być faworytem.

Nasz typ: zwycięstwo Tromby.

Robert „Sutonator” Pasut vs. Jacek „Muran” Murański

W poprzednim pojedynku, Sutonator bez problemu rozprawił się z Japczanem i dzięki temu stał się dużym faworytem tego starcia. Ze względu na wiek Murańskiego i dobre warunki Pasuta stawiamy właśnie na niego.

Nasz typ: zwycięstwo Sutonatora.

Patryk „Bandura” Bandurski vs. Alan „Braveheart” Kwieciński

Kolejny szalony pojedynek w boksie i małych rękawicach. Mimo większego doświadczenia Alana, Bandura bardzo mocno przygotowuje się do tego pojedynku i naszym zdaniem okaże się zwycięzcą.

Nasz typ: zwycięstwo Bandury.

Mariusz „Hejter” Słoński vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik

W tym przypadku, zapowiada się na kolejne easy money dla Ferrariego. Z pewnością poradzi sobie, że znacznie lżejszym od siebie hejterem.

Nasz typ: zwycięstwo Ferrariego.

Mateusz „Meknife Lovers” Janusz vs. Krystian „Krycha” Wilczak

Jest to pojedynek prawdziwych sportowców, którzy walczą o być albo nie być. Z jednej strony Mateusz, który ma na swoim koncie dwie porażki oraz Krystian, który chce w przyszłości bić się zawodowo.

Nasz typ: zwycięstwo Meknife.

Patryk „Patrykos” Domke vs. Adrian „Polak” Polański

Typy na tę walkę dla większości są dość oczywiste, my również idziemy za tłumem i uważamy, że Polak z łatwością pokona Patrykosa. Adrian posiada większe zaplecze sportowe i ma lepsze doświadczenie, jeśli chodzi o walki.

Nasz typ: zwycięstwo Polaka.

Filip „Filipek” Marcinek vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk

Daro Lew nie raz pokazał, że nie trzeba wiele, aby przegrał walkę. Patrząc na umiejętności Filipka będzie to szybka walka.

Nasz typ: zwycięstwo Filipka.

Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs. Szymon „Szymool” Besser

Pojedynek dwóch debiutantów. W tym pojedynku większe szansę powinien mieć Dzinold, ponieważ jego przeciwnik za bardzo go lekceważy.

Nasz typ: zwycięstwo Dzinolda.

Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Marta „Martirenti” Rentel

Walka kobiet, która z pewnością skończy się na punkty. Według nas zwycięży Martii, która swoją drogą ma wszystkim dużo do udowodnienia.

Nasz typ: zwycięstwo Martirenti.

Radosław „Wiejski Koks” Paszko vs. Natan „Bóg Estetyki” Marcoń

Jeśli chodzi o tych zawodników, są to nowe twarze w federacji, przez co mogą być dużym zaskoczeniem.

Nasz typ: zwycięstwo Wiejskiego Koksa.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!