fbpx
Mariusz Hejter Słoński

Mariusz Hejter Słoński

Zawodnik MMA Mariusz Hejter Słoński

Biogram

Mariusz Hejter Słoński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Mariusz Hejter Słoński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Mariusz „Hejter” Słoński?

Mariusz Słoński to internetowy twórca i popularny zawodnik w świecie MMA, który zdobył rozpoznawalność dzięki występom na platformie YouTube. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza Youtuberom, jakim Lord Kruszwil czy Kamerzysta. Jego aktywność na kanale przyciągnęła uwagę wielu widzów

Mariusz „Hejter” Słoński – wiek, waga i wzrost

Hejter to zawodnik, który urodził się w 1996 roku. Jest mężczyzną o wzroście około 184 centymetrów przy wadze około 65 kilogramów.

Mariusz „Hejter” Słoński – Fame MMA

Słoński zadebiutował w FAME MMA w walce z Tomkiem Olejnikiem. Tomek również zasłynął dzięki występom na kanałach Lorda Kruszwila czy Kamerzysty. Walka ta wzbudziła spore emocje, ponieważ obaj zawodnicy mieli ze sobą nierozstrzygnięty spór.

Mariusz „Hejter” Słoński – Judo

Hejter wcześniej chwalił się, że ma doświadczenie w judo, ale wydawało się, że nie zna podstawowych zwrotów i terminologii związanej z tym sportem. Jednak debiut w FAME MMA udowodnił, że miał z judo sporo wspólnego i zakończył pojedynek skutecznym zwycięstwem nad Olejnikem.

Mariusz „Hejter” Słoński – Mortalcio

Na gali FAME MMA 8, Hejter zmierzył się z cięższym od siebie przeciwnikiem, Patrykiem Baranem, znanym jako Mortalcio. Niestety, tym razem nie udało mu się zwyciężyć i przegrał przed czasem.

Mariusz „Hejter” Słoński – Rafonix

Kolejnym wyzwaniem było starcie z znanym internetowym twórcą, Rafonixem. Walka ta miała się odbyć na FAME MMA 9, ale ostatecznie doszło do niej na pierwszej gali Hype MMA, gdzie Hejter sensacyjnie pokonał przeciwnika w zaledwie kilka sekund.

Mariusz „Hejter” Słoński – kariera MMA

Ariusz „Hejter” Słoński to z pewnością kontrowersyjna postać, ale jego umiejętności i występy w ringu przyciągają uwagę fanów i sprawiają, że jest osobą bardzo rozpoznawalną w polskim środowisku sportów walki i mediach społecznościowych.

Mariusz Hejter Słoński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Hejter

Data urodzenia (ile ma lat?): 10 października 1996 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Mariusz Hejter Słoński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:5

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Mariusz Hejter Słoński - Newsy