fbpx
Adrian Polański

Adrian Polak

Zawodnik MMA Adrian Polak

Biogram

Adrian Polak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adrian Polak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Adrian „Polak” Polański?

Adrian „Polak” Polański to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej federacji Fame MMA. Choć wiele osób zna go jedynie z tego środowiska, warto bliżej przyjrzeć się sylwetce tego niekonwencjonalnego zawodnika. Jego pełne imię i nazwisko to Adrian Polański.

Adrian Polak – Wiek, Wzrost i Waga

Adrian Polański urodził się 11 maja 1996 roku. Wzrost Adriana Polańskiego wynosi 175 centymetrów. Waga Adriana Polańskiego to około 80 kilogramów.

Adrian Polak – YouTube

Adrian Polański to również znany polski youtuber, którego poczynania śledzi tysiące internautów. Chociaż rzadko publikuje filmy na swoim kanale, jest aktywny na innych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i YouTube. Poza działalnością w mediach społecznościowych, Adrian Polak jest zawodnikiem MMA i ma na swoim koncie kilka udanych występów na galach Fame MMA.

Adrian Polak – Fame MMA

Polak to jedna z osób, która zadebiutowała na gali Fame MMA 1. Podczas swojej pierwszej walki zmierzył się z kontrowersyjnym Danielem Magicalem. Adrian do tego momentu występuje na galach organizowanych przez federację.

Adrian Polak – Daniel Magical

Jedna z jego walk na gali Fame MMA 1 odbyła się w formule bokserskiej przeciwko Danielowi Magicalowi. To była walka co-main event, która była obserwowana z dużym zainteresowaniem. Mimo że Polak był uważany za faworyta, ostatecznie wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów, a nie znokautował rywala, jak się spodziewano.

Adrian Polak – pas mistrzowski

Na gali Fame MMA 2, Polak zmierzył się z Dawidem Malczyńskim o pas mistrza wagi półśredniej. Starcie to było bardzo zacięte, a ostateczny wynik został ustalony przez sędziów. Malczyński wygrał walkę niejednogłośnie na punkty.

Adrian Polak – Don Kasjo

Podczas gali Fame MMA 3 doszło do walki między Adrianem Polakiem a Kasjuszem Życińskim. Don Kasjo pierwotnie miał stoczyć pojedynek z Dawidem Ambro, ale ten wycofał się z walki z powodu kontuzji. Walka Polak vs. Don Kasjo trwała trzy rundy, a sędziowie ogłosili zwycięstwo Adriana Polaka.

Adrian Polak – obrona pasa

Po zdobyciu mistrzowskiego pasa, Adrian Polak zmierzył się w swojej pierwszej obronie z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką. Maksymilian jest uważany za jednego z najlepszych zawodników Fame MMA, niezależnie od kategorii wagowej, i to on był faworytem tej walki. Walkę wygrał Wiewiór, odbierając Polakowi tytuł mistrza wagi półśredniej.

Adrian Polak – Patrykos

Adrian Polak stawił czoła Patrykosowi 5 listopada 2022 roku na gali Fame MMA 16. Pomimo wcześniejszych kontrowersji i niechęci między zawodnikami, sama walka okazała się dość nudna. Ostatecznie sędziowie przyznali zwycięstwo Adrianowi Polakowi.

Adrian Polak – Tańcula

Na gali Fame Friday Arena 2 miała miejsce walka między Adrianem Polakiem a Arkadiuszem Tańculą. Ta rywalizacja wywołała spory konflikt między zawodnikami i przyciągnęła uwagę kibiców.

Adrian Polak – Afera budowlana

Adrian Polak nie jest obcy kontrowersjom. W ciągu swojej kariery naświetlały go różne afery, takie jak „afera budowlana” czy kontrowersje związane z innymi zawodnikami Fame MMA.

Adrian Polak – Mama

W pewnym okresie pojawiły się spekulacje na temat tożsamości pewnej kobiety, która reklamowała się jako pani do towarzystwa  i sugerowano, że mogłaby to być matka Adriana Polańskiego. Obrazy kobiety przypominały matkę Polańskiego, co wzbudziło zainteresowanie i spekulacje w internecie. Pomimo kontrowersji wokół „Beatris,” Adrian Polański oraz jego matka stanowczo zaprzeczyli, że kobieta z reklamy jest matką Polańskiego.

Adrian Polak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Polak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.05.11

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrian Polak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Polak - Newsy