fbpx
Adrian Polański

Adrian Polak

Zawodnik MMA Adrian Polak

Biogram

Adrian Polak - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Adrian Polak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Adrian „Polak” Polański?

Adrian „Polak” Polański to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej federacji Fame MMA. Choć wiele osób zna go jedynie z tego środowiska, warto bliżej przyjrzeć się sylwetce tego niekonwencjonalnego zawodnika. Kim jest Adrian Polak, ile ma lat, jakie miał konflikty, oraz jakie były jego występy na gali Fame MMA?

Adrian Polak – Imię i nazwisko

Wielu ludzi mylnie sądzi, że nazwisko tego zawodnika to „Polak,” a przynależy do federacji Fame MMA. W rzeczywistości jego pełne imię i nazwisko brzmi Adrian Polański.

Adrian Polak – Wiek, Wzrost i Waga

Adrian Polański urodził się 11 maja 1996 roku, co oznacza, że ma obecnie 27 lat. Dokładny wzrost Adriana Polańskiego wynosi 175 centymetrów. Waga Adriana Polańskiego to około 80 kilogramów.

Adrian Polak – Fame MMA

Polak był jednym z pierwszych zawodników zakontraktowanych przez federację Fame MMA i zadebiutował już na pierwszej gali organizacji.

Adrian Polak – Daniel Magical

Jedna z jego walk na gali Fame MMA 1 odbyła się w formule bokserskiej przeciwko Danielowi Magicalowi. To była walka co-main event, która była obserwowana z dużym zainteresowaniem. Mimo że Polak był uważany za faworyta, ostatecznie wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów, a nie znokautował rywala, jak się spodziewano.

Adrian Polak – Pas mistrzowski

Na gali Fame MMA 2, Polak zmierzył się z Dawidem Malczyńskim o pas mistrza wagi półśredniej. Starcie to było bardzo zacięte, a ostateczny wynik został ustalony przez sędziów. Malczyński wygrał walkę niejednogłośnie na punkty.

Adrian Polak – Don Kasjo

Podczas gali Fame MMA 3 doszło do nieoczekiwanej walki między Adrianem Polakiem a Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Don Kasjo pierwotnie miał stoczyć pojedynek z Dawidem Ambro, ale ten wycofał się z walki z powodu kontuzji. Walka Polak vs. Don Kasjo trwała trzy rundy, a nieoczekiwanie sędziowie ogłosili zwycięstwo Adriana Polaka.

Adrian Polak – Obrona Pasa

Po zdobyciu mistrzowskiego pasa na gali Fame MMA 10, Adrian Polak zmierzył się w swojej pierwszej obronie z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką. Maksymilian był uważany za jednego z najlepszych zawodników Fame MMA, niezależnie od kategorii wagowej, i to on był faworytem tej walki. Walkę wygrał Wiewiór, odbierając Polakowi tytuł mistrza wagi półśredniej.

Adrian Polak – Patrykos

Adrian Polak stawił czoła Patrykosowi 5 listopada 2022 roku na gali Fame MMA 16. Pomimo wcześniejszych kontrowersji i niechęci między zawodnikami, sama walka okazała się dość nudna. Ostatecznie sędziowie przyznali zwycięstwo Adrianowi Polakowi.

Adrian Polak – Tańcula

Na gali Fame Friday Arena 2 miała miejsce walka między Adrianem Polakiem a Arkadiuszem Tańculą. Ta rywalizacja wywołała spory konflikt między zawodnikami i przyciągnęła uwagę kibiców.

Adrian Polak – YouTube

Adrian Polański to znany polski youtuber, którego poczynania śledzi tysiące internautów. Chociaż rzadko publikuje filmy na swoim kanale, jest aktywny na innych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i YouTube. Poza działalnością w mediach społecznościowych, Adrian Polak jest zawodnikiem MMA i ma na swoim koncie kilka udanych występów na galach Fame MMA.

Adrian Polak – Afera budowlana

Adrian Polak nie jest obcy kontrowersjom. W ciągu swojej kariery naświetlały go różne afery, takie jak „afera budowlana” czy kontrowersje związane z innymi zawodnikami Fame MMA.

Adrian Polak – Mama

W pewnym okresie pojawiły się spekulacje na temat tożsamości pewnej kobiety, która reklamowała się jako pani do towarzystwa  i sugerowano, że mogłaby to być matka Adriana Polańskiego. Obrazy tej kobiety przypominały matkę Polańskiego, co wzbudziło zainteresowanie i spekulacje w internecie. Pomimo kontrowersji wokół „Beatris,” Adrian Polański oraz jego matka stanowczo zaprzeczyli, że kobieta z reklamy jest matką Polańskiego.

Adrian Polak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Polak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1996.05.11

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Adrian Polak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:6

L:3

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adrian Polak - Newsy