fbpx
wiejskikoks

Wiejski koks

Zawodnik MMA Wiejski koks

Biogram

Wiejski koks - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Wiejski koks - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Wiejski Koks – kim jest?

Radosław Peszko urodził się w 1995 roku, a z zawodu jest stolarzem. Zawodnik zasłynął z tego, że przekształcił swoją stodołę na siłownię i w ten sposób wyrzeźbił swoją sylwetkę. Ze względu na zawód Radosława wszelkie sprzęty wykonane zostały z drewna. Wiejski Koks wybił się za sprawą TikToka, na którym publikował materiały z siłowni, którą sam stworzył. Na swoich social mediach porusza również tematy związane ze zdrowym stylem życia oraz dietą.

Radosław Paszko – biografia

Swoją przygodę z TikTokiem rozpoczął dopiero w 2021 roku, gdzie zamieszczał efekty 10-letniego treningu na siłowni. Prowadzi również serię, w której robi treningi w stodole, dopóki nie dołączy do niego Ekipa WK. Wiejski koks posiada również swój kanał na platformie YouTube, na którym stara się umieszczać materiały.

Wiejski Koks – kariera w MMA

Szerszej widowni dał się poznać w 2016 roku, kiedy dołączył do federacji Fame MMA. Na gali zmierzył się z Natanem Marconem, który również ma na swoim koncie dużą przemianę. Finalnie Wiejski Koks pokonał Natana w walce i zwyciężył na gali z numerem 16.

Wiejski koks - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Wiejski Koks

Data urodzenia (ile ma lat?): 1995 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Wiejski koks - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Wiejski koks - Newsy