fbpx
Typy na Prime Show MMA 4

Typy na Prime Show MMA 4

Spis treści - Typy na Prime Show MMA 4

Prime Show MMA 4 zbliża się wielkimi krokami. Jesteśmy już po drugiej konferencji Prime, przez co znamy całą kartę walk. Prime ma tendencje do przeplatania bardzo mocno zasięgowych gal, z tymi nieco bardziej freakowymi. Tak było również w tym przypadku, na czwartek odsłonie będziemy mieli okazję zobaczyć potężne nazwiska, które z pewnością narobią szumu podczas walki.

Prime MMA 4– typy

Znamy zawodników gali Prime Show MMA 4, ale czy wiemy, kto będzie zwycięzcą? Poniżej przedstawiamy typy na galę Prime MMA 4 i jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczą się finalne losy tych pojedynków.

Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski – typy Prime MMA 4

Między chłopakami jest dość duże spięcie co pokazała pierwsza konferencja prime show MMA 4. Dlatego walka więc może być zacięta. Porównując sylwetki obu zawodników, mają bardzo podobne szanse na zwycięstwo. Z pewnością dużym atutem Kałuskiego jest fakt, że ma za sobą już jedna stoczoną walkę, mimo że przegrał ją, że znacznie mniejszym przeciwnikiem.

Nasz typ: zwycięstwo Piotra Kałuskiego.

Konrad „Skolim” Skolimowski vs Emilian „Księciunio” Bayer – Prime Show MMA 4 typy

Jest to starcie dwóch muzyków, którzy wcześniej współpracowali. Dzięki kłótni, która ich podzieliła możemy oglądać dalszą cześć ich konfliktu w oktagonie. Skolim stoczył już jedną walkę, w której bez problemu rozprawił się z Kapela. Ze względu na to, że jego rywal jest debiutantem zdecydujemy się postawić na większe doświadczenie Konrada.

Nasz typ: zwycięstwo Konrada Skolimowskiego

Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Adrian Cios – Prime Show MMA 4 typy

Walka tych dwóch zawodników to duża niewiadoma. Cios jest bardzo nastawiony na wygrana ze względu na swoją ostatnią porażkę z prowadzącym Prime Show MMA.

Nasz typ: zwycięstwo Adriana Ciosa.

Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomek Olejnik – Prime Show MMA 4 typy

Trzeba przyznać, że Olejnikowi nie zamykały się usta podczas II konferencji Prime MMA 4 i chciał pokazać, że się nie boi. Z pewnością było to spowodowane zbyt duża dawką alkoholu. Widać, że zawodnik bardzo lekceważy swojego rywala, na czym może się niestety przejechać.

Nasz typ: zwycięstwo Patryka Śliwy.

Anna Andrzejewska vs Ewa Piątkowska – typy Prime Show MMA 4

Jest to walka bardziej sportowa, która nie wzbudza aż tylu emocji co poprzednie. Niemniej jednak jesteśmy pewni, że kobiety zaprezentują bardzo dobry sportowy poziom. Obydwie bardzo ciężko pracują na swój sukces, przez co ciężko nam jest określić zwycięzcę tego pojedynku.

Nasz typ: zwycięstwo Anny Andrzejewskiej.

Damian „Stifler” Zduńczyk vs Adam Soroko – typy Prime Show MMA 4

Stifler do tej pory brał sobie trudniejszych zawodników, dzięki czemu wiemy, że jest w stanie dużo przetrwać.  Soroko również pokazał, że jest mocnym zawodnikiem, który posiada duże umiejętności. 

Nasz typ: zwycięstwo Adam Soroko.

Adam Okniński vs Norman Parke – typy Prime Show MMA 4.

Adam Okniński musi stanąć przed dużym wyzwaniem i zmierzyć się z niepokonanym w polskich freak fightach Normanem Parke. Mimo że obydwaj zawodnicy mają duże zaplecze sportowe i doświadczenie, naszym faworytem w tej walce jest Parke.

Nasz typ: zwycięstwo Normana Parkę.

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Esmeralda Godlewska – typy na Prime MMA 4

Zusje jest z jedną z bardziej rozpoznawalnych zawodniczek na gali Prime Show MMA. Między nią a jej rywalką nie ma złej krwi i można nawet stwierdzić, że się lubią. Zusje ze względu na większe doświadczenie z pewnością szybko rozprawi się z Esmeraldą Godlewską, która jak do tej pory nie pokazała nam nic ciekawego w oktagonie.

Nasz typ: zwycięstwo Kamili Smoguleckiej.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw – typy Prime MMA 4

Popek i Kasjo, czyli pojedynek dwóch królów. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto z nich zwycięży i sięgnie po koronę króla freak fight. Popek ma zdecydowanie lepsze warunki fizyczne, a Kasjusz większe doświadczenie w boksie.

Nasz typ: zwycięstwo Kasjusza Życińskiego.

Prime MMA 4 – gdzie obstawiać?

Oficjalnym bukmacherem gali Prime MMA 3 jest Fortuna. To właśnie na tej platformie można dokonać zakładów na ulubionych zawodników.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!