fbpx
Sportowy Świr

Rafał Gawron

Zawodnik MMA Rafał Gawron

Biogram

Rafał Gawron - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Rafał Gawron - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Rafał Gawron – kim jest?

Rafał Gawron ma 39 lat, czyli urodził się w 1983 roku w Zabrzu. Jego waga to 105 kilo przy wzroście 183 centymetry. Okazuje się, że był ochroniarzem Jacka Murańskiego. W obszernym wywiadzie postanowił zdradzić kilka ciekawych wiadomości o rodzinie Murańskich. Rafał został oskarżony o bycie konfidentem, z czego obszernie tłumaczył się na swoim YouTube’owym kanale.

Rafał Gawron – biografia

Jeśli chodzi o karierę Gawrona oprócz bycia ochroniarzem Jacka Murańskiego, brał udział w serialach emitowanych na takich kanałach, jak TVP1. Aktualnie chce skupić się na funkcjonalnym treningu i przestać tylko pompować mięśnie.

Sportowy Świr – kariera w MMA

Rafał Gawron na jednym z wywiadów zaczął wyzywać do walki swojego byłego pracodawcę, jakim jest Jacek Murański. Jego walka ze Starym Muranem finalnie nie doszła do skutku, a zawodnika będziemy mieli okazję zobaczyć na gali Prime Show MMA. Zmierzy się tam z Piotrem Kaluskim, który również jest byłym ochroniarzem „oszusta z tindera”. Podczas konferencji mogliśmy zobaczyć, że zawodnik cały czas rzucał się na swojego rywala i nie może wytrzymać z nim w jednym pomieszczeniu. Jest debiutantem, przez co jego rekord wynosi 0-1.

Rafał Gawron - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Sportowy Świr

Data urodzenia (ile ma lat?): 1983 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Zabrze

Rafał Gawron - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Rafał Gawron - Newsy