fbpx
Adam Okniński

Adam Okniński

Zawodnik MMA Adam Okniński

Biogram

Adam Okniński - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Adam Okniński - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Adam Okniński– kim jest?

Jest zawodnikiem sportów walki, a zawodowo pracuje jako żołnierz. Urodził się w sierpniu 1990 roku i pochodzi z Warszawy. Jest synem znanego trenera, czyli Mirosława Oknińskiego. To właśnie pod jego okiem stawiał pierwsze kroki w sportach walki. Trenuje w klubie Akademia Sportów Wilanów. Jego ojciec znany jest ze swoich kontrowersyjnych tekstów w stronę walczących zawodników. 

Adam Okniński – biografia

Adam Okniński toczył walki jako żołnierz. Wziął udział w Mistrzostwach Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie. Adam rozpoczynał swoją karierę od amatorskich walk. Syn znanego trenera swój debiut w zawodowych walkach zaliczył na gali PLMMA już w 2012 roku. Jego łączny bilans, jeśli chodzi o walki, to cztery wygrane i dwie porażki. W 2015 roku postanowił zakończyć swoją zawodową karierę związaną ze sztukami walki. Z biegiem czasu okazało się, że była to zaledwie przerwa i wrócił do oktagonu.

Adam Okniński – kariera w MMA

Adam został ogłoszony zawodnikiem na gali Prime Show MMA 4. Zawodnik ma zmierzyć się z Normanem Parkę, który również ma duże zaplecze sportowe. Ich walka będzie z pewnością mocno sportowym widowiskiem. Obecny rekord Adama to 4-2.

Adam Okniński - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Prime Show MMA

Data urodzenia (ile ma lat?): 28.08.1990

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa, Polska

Adam Okniński - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:4

L:2

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Adam Okniński - Newsy