fbpx
podsumowanie fame 14

Podsumowanie gali FAME MMA 14 – kto zaskoczył na plus?

Spis treści - Podsumowanie gali FAME MMA 14 – kto zaskoczył na plus?

Za nami emocjonująca gala Freak Fightu. Oficjalne wyniki gali FAME MMA 14 prezentowaliśmy już w osobnym artykule, od razu po zakończeniu sportowych zmagań. Dziś już trochę wszyscy ochłonęliśmy i możemy ocenić całość wydarzenia.

Największy wygrany FAME MMA 14

Debiutanci. Wszyscy, którzy pokazali się po raz pierwszy w oktagonie nie zawiedli oczekiwań (no poza Laluną ale o tym będzie za chwilę). Swoje pierwsze starcia w karierze wygrali – Xayoo, Tromba, AJ i Wiktoria Jaroniewska. Szczególnie wymienieni panowie pokazali dobre umiejętności. Nie zawiedli także przegrani debiutanci czyli Mona i Gimper, którzy pokazali serducho do walki.

Najlepsza walka FAME MMA 14

Muran i Alanik – ten duet dał wczoraj najlepszy popis. Murański chyba za punkt honoru obrał zniszczenie Alana i tak też było. Początkowo, większość miała przekonanie, że to Alan, z racji choćby swojego doświadczenia w świecie walk, zatriumfuje na gali fame, jednak tak się nie stało. I chyba to największe zaskoczenie zyskało miano najlepszego, ponieważ Muran pokazał, że jego praca z trenerem nie poszła na marne.

Największa niespodzianka FAME MMA 14

Tutaj chyba nie będzie wielkim zdziwieniem, że Muran i Alanik zasługują również na miano największej niespodzianki. Nie możemy przestać zadawać sobie pytania: jak doświadczony zawodnik mógł przegrać z Murańskim, dla którego była to dopiero piąta walka w świecie freakowych starć. A jednak! Być może Murański był lepiej przygotowany mentalnie a wsparcie taty jest dla niego spirytualistycznym przeżyciem. Wiemy już, że Kwieciński chce rewanżu a zwycięstwo przypisuje po prostu szczęściu swojemu przeciwnikowi.

Największy przegrany FAME MMA 14

Nitro. Nie chcemy jednak pastwić się tu nad zawodnikiem. Mamy nadzieję, że po kolejnej porażce Sergiusz Górski przewartościuje pewne sprawy i wróci silniejszy. Może tak jednak się nie zdarzyć, gdyż znany Youtuber myśli o zakończeniu swojej Freak Fightowej przygody.

Najsłabsza walka FAME MMA 14

Laluna i Wiktoria Jaroniewska – pomimo wielkiej nagonki na Lalunę z powodu afery perukowej i oblania wodą Gimpera, to właśnie Laluna Unique była faworytką spekulantów bukmacherskich. Walka ta jest jednak przestrogą dla tych zawodników, którzy w przyszłości nie skupią się w swoich przygotowaniach na kondycji. Jaroniewska wręcz zabiegała królową życia, choć wiele osób uważa, że walka, w której jeden z zawodników ucieka a drugi za nim goni to nie jest sportowa walka. Większa masa, dłuższy okres treningowy, udział w walkach ulicznych a także mocny cios nie był w stanie pomóc Lalunie wygrać tego starcia.

Podsumowanie gali FAME MMA 14

Gala była ciekawa, choć mogło na początku się wydawać, że największym przegranym okaże się serwer… jednak już podczas pierwszej walki, problemy techniczne ustąpiły miejsca zmaganiom sportowym. Chcemy dodać, że powyższe zestawienie ma charakter subiektywnej opinii. Pod kątem zasięgów była to najlepsza gala federacji FAME, jednak czy faktycznie było to najlepsze wydarzenie Freakowe w Polsce? Tu zdania są podzielone. Włodarzom należy jednak przyznać, że zrobili dobre show.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 3 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!