fbpx
Lala Laluna

Laluna

Zawodnik MMA Laluna

Biogram

Laluna - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Laluna - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Lala Laluna?

Świat FAME MMA zyskał nową gwiazdę w postaci tajemniczej Lala Laluna. Chociaż jej debiut w tej federacji nie był udany, to samo pojęcie „Lala Laluna” wzbudza ogromne zainteresowanie i ciekawość. Kim więc jest ta enigmatyczna influencerka?

Lala Laluna – Królowe Życia

Katarzyna Lirsz to prawdziwe imię i nazwisko tej tajemniczej postaci. Wiele osób zaczęło się o niej dowiadywać, gdy ogłoszono jej udział w programie telewizyjnym „Królowe Życia”. W krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek tego show.

Lala Laluna – Nicki Minaj

Lala Laluna to nie tylko telewizyjna osobowość. Jest również modelką, a także influencerką, która zdobyła popularność dzięki swojemu kontrowersyjnemu stylowi życia i wyglądowi. Jej liczne tatuaże i operacje plastyczne są często omawiane w mediach społecznościowych. Warto dodać, że inspiracją dla niej jest Nicki Minaj, amerykańska raperka, co może tłumaczyć jej odważny wizerunek.

Lala Laluna – Pochodzenie

Lala Laluna pochodzi z Oławy, miasta w województwie dolnośląskim. Choć wydaje się być kobieta tajemniczą, potrafi posługiwać się kilkoma językami, w tym polskim, niemieckim, rosyjskim i angielskim.

Lala Laluna – Wiek, Wzrost i Waga

Urodzona w 1983 roku. Jej wzrost wynosi 163 centymetry, a waga waha się w granicach 60-70 kilogramów.

Lala Laluna – FAME MMA

Kwiecień 2022 roku był czasem, w którym Lala Laluna postanowiła przetestować swoje umiejętności w FAME MMA. Jej debiutancka walka została ogłoszona podczas konferencji przed galą FAME MMA 14. Wówczas to zaczęły się spekulacje i pytania – kto jest ta tajemnicza zawodniczka?

Lala Laluna – Wiktoria Jaroniewska

W swoim pierwszym pojedynku w FAME MMA, Lala Laluna zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską, piłkarką ręczną i influencerką. Mimo solidnej przygotowania i wsparcia od doświadczonego trenera, Dominika Zadory, debiut Laluny nie zakończył się sukcesem. Przegrała walkę przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Lala Laluna – Córka Laura

Lala Laluna jest matką córki o imieniu Laura, która w 2021 roku świętowała swoje 18. urodziny. To również mówi o jej roli jako matki i jej życiu poza klatką.

Lala Laluna – Partner

Lala Laluna była w związku z Francuzem Gabrielem Vicenzem, znanym ze wspólnego udziału w programie „Królowe Życia”. Jednak ich związek zakończył się pod koniec 2019 roku.

Laluna - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Lala Laluna

Data urodzenia (ile ma lat?): 1983 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Oława

Laluna - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Laluna - Newsy