fbpx

TheNitroZyniak

Zawodnik MMA TheNitroZyniak

Biogram

TheNitroZyniak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

TheNitroZyniak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski

Nitro urodził się 22 czerwca 1995 roku, dużą część swojego życia spędził w Hiszpanii, skąd nagrywał swoje filmy na platformę YouTube. Mimo że jego kanał przez lata opierał się na różnym contencie, obecnie skupia się na garch, vlogach, streamach i challengach. Sergiusz ma syna o imieniu Nikodem, z którym łączą go bardzo dobre relacje.

Sergiusz Górski – biografia

Jeśli chodzi o karierę Nitro początkowo nagrywał tylko filmiki na YouTube oraz odpalał streamy, w których komentował aktualne wydarzenia internetowe. Mogliśmy zobaczyć go jako prowadzącego galę Hype MMA oraz w roli zawodnika na Fame MMA. Jest właścicielem znanej marki ubrań o nazwie 7more7, która wyróżnia się wysoką jakością materiałów i oryginalnymi wzorami. Sergiusza mogliśmy zobaczyć również na kanale Team X, gdzie uczył Natsu języka Hiszpańskiego. Obecnie Nitro ma dołączyć do nowego projektu, organizowanego przez Natalie Karczmarczyk, z którą bardzo polubił się za sprawą Teamu X 2.

„TheNitroZyniak” – kariera w MMA

Debiut Nitra mogliśmy zobaczyć podczas Fame MMA 13, gdzie stoczył pojedynek z Unboxallem. Dołączenie Sergiusza to jedno z najbardziej wyczekiwanych i ciekawych wydarzeń ostatnich miesięcy. Nie bez powodu chłopak za jedną walkę otrzymał około milion złotych, a jego kolejne są już zakontraktowane. Podczas swojej pierwszej walki Nitro poniósł porażkę i przegrał decyzją sędziów w 3 rundzie. Jego kolejnym przeciwnikiem był Xyaoo, który twierdził, że to będzie szybka wygrana i właśnie tak się stało. Kilka sekund przed końcem pierwszej rundy Nitro wystraszył się ciosu i upadł. Sędzia przerwał pojedynek i potraktował to jako TKO. Rekord zawodnika to dwie przegrane walki.

TheNitroZyniak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

TheNitroZyniak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

TheNitroZyniak - Newsy