fbpx
Krystian Bielski

Krystian Bielski

Zawodnik MMA Krystian Bielski

Biogram

Krystian Bielski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Krystian Bielski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Krystian Bielski?

Krystian Bielski to młody i obiecujący zawodnik mieszanych sztuk walki  pochodzący z Mławy, który zdobywa uznanie w świecie sportu. Wszystko to nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale także wytrwałemu treningowi i determinacji.

Krystian Bielski – Początki Kariery

Bielski rozpoczął swoją zawodową karierę MMA z imponującym debiutem na gali FEN, gdzie skonfrontował się z Tomaszem Skrzypkiem i zwyciężył przed czasem. To było dopiero początek drogi, która miała przynieść mu uznanie w świecie mieszanych sztuk walki.

Krystian Bielski – Klub

Trenując w olsztyńskim klubie Berkut Arachion Olsztyn pod okiem trenerów Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego, Bielski zdobywał doświadczenie i techniczne umiejętności. Już w swoim pierwszym zawodowym pojedynku stoczył zaciętą walkę z Oskarem Ślepowrońskim, którego poddał w trzeciej rundzie.

Krystian Bielski – Sukcesy

Krystian Bielski miał okazję pokazać swoje umiejętności w organizacji KSW, jednej z najbardziej prestiżowych w Polsce. Jego debiut podczas gali KSW 73 był spektakularny. Rywalizując z Ionem Surdu, Bielski znokautował go ciosami w drugiej rundzie pojedynku, udowadniając swoją siłę i zdolności techniczne.

Krystian Bielski – KSW

Mimo że drugi występ na KSW nie przyniósł mu zwycięstwa, Bielski nadal jest uważany za jednego z obiecujących zawodników w organizacji. Jest często sparingpartnerem dla takich mistrzów jak Mamed Khalidov, co dowodzi jego determinacji w dążeniu do doskonałości w MMA.

Krystian Bielski – Osiągnięcia

Krystian Bielski do tej pory stoczył 14 zawodowych pojedynków, z których 9 zakończył zwycięstwem. Jego umiejętności w walce na ziemi i stójce sprawiają, że jest zawodnikiem, z którym trzeba się liczyć. Przed dołączeniem do KSW rywalizował także w innych prestiżowych organizacjach. Mogliśmy zobaczyć go w takich federacjach jak FEN, Celtic Gladiator, ACA czy Dragon Fight Night.

Krystian Bielski

Jego droga w MMA to historia wytrwałości, ciężkiej pracy i pasji do sportu. Bielski to bez wątpienia jedno z najjaśniejszych talentów w polskim MMA, a przyszłość wydaje się dla niego obiecująca. Kibice z niecierpliwością oczekują na kolejne jego występy na arenie KSW i innych organizacjach.

Krystian Bielski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: KSW

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 1993 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Krystian Bielski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:9

L:6

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krystian Bielski - Newsy