fbpx
Kamil Minda o Jego Plan na Pokonanie De Friesa!

Kamil Minda o Jego Plan na Pokonanie De Friesa!

Spis treści - Kamil Minda o Jego Plan na Pokonanie De Friesa!

Kamil Minda, uzdolniony zawodnik wagi ciężkiej, nie przestaje wierzyć, że ma skuteczny sposób na pokonanie niekwestionowanego mistrza KSW, Phila De Friesa. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdeterminowany i przekonany, że pas mistrza KSW wagi ciężkiej powinien wrócić do ojczyzny. Minda już w przeszłości wyrażał swoją pewność co do pokonania Brytyjczyka w rozmowie z portalem fightsport.pl. Twierdzi, że jest w doskonałej formie i dysponuje narzędziami, by zwyciężyć De Friesa.

„Mogę walczyć z De Friesem. Teraz się czuję mocny. Uważam, że mam większe szanse niż Szymon Bajor. Dysponuje dobrą dynamiką i mocnym ciosem. Myślę, że bym go znokautował i zdobył pas KSW, ale wątpię, że KSW pójdzie na to. Boją się, że zniszczę ich plany, bo pewnie mają plany wobec De Friesa.”

Kamil Minda o walce z Phil De Fries!

Kamil Minda szykuje się na swoją pierwszą walkę w freak fightach na gali Clout MMA 2 w Płocku. Jednak jego głównym celem pozostaje walka z Phil’em De Friesem i zdobycie mistrzowskiego pasa KSW. Minda jest przekonany, że ma plan, który pozwoli mu pokonać De Friesa, choć nie zdradza szczegółów, aby uniknąć przygotowań przeciwnika. Polscy fani sportów walki z niecierpliwością czekają na rozwinięcie tej historii i ewentualną walkę między Minda a De Friesem. Choć Brytyjczyk obecnie króluje w KSW, determinacja i pewność siebie Kamila Mindy sugerują, że nie zamierza on rezygnować z marzenia o zdobyciu mistrzowskiego pasa tej prestiżowej organizacji. Minda wyjaśnia swoje podejście do potencjalnej walki z De Friesem, mówiąc:

„Tak, no zauważam te luki, całkiem poważnie trener mówi o tej walce. Uważam, że zawodnicy, którzy z nim walczyli, popełniali błędy, o których nie chcę mówić, żeby tego nie zdradzać, żeby Phil się do tego nie przygotował. Uważam, że mam patent na to, już o tym rozmawialiśmy z trenerem. Jeśli tylko bym dostał szansę walki z De Friesem, to na pewno bym to wykorzystał. Uważam, że ten pas musi wrócić do Polski. W najlepszej polskiej organizacji sportowej w królewskiej kategorii wagowej, czyli w wadze ciężkiej, powinien królować Polak.”
Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!