fbpx
KSW 74

Zapowiedź KSW 74 – karta walk i nasze typy

Spis treści - Zapowiedź KSW 74 – karta walk i nasze typy

KSW 74 już w najbliższą sobotę. Gala po raz pierwszy odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Karta walk naszpikowana jest ciekawymi walkami, a przede wszystkim pojedynkami na szyczie wagi królewskiej. Phil De Fries stanie do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego, a także zobaczymy rewanż Stosica z Kitą. Debiuty Emila Meeka i Toma Breese to również świetna zapowiedź KSW 74. Kartę walk i nasze typy prezentujemy poniżej.

Zapowiedź – KSW 74

Od kilkunastu dni, włodarze KSW częstują nas świetnymi zapowiedziami gali KSW 74. Gala w Wielkopolsce ma trudne zadanie. Ostatnia gala KSW w Warszawie była niesamowitym wydarzeniem. Starcie legend polskich sztuk walki, świetne nokauty i wygrane underdogów. KSW 73 było świetne. KSW 74 rozpocznie się od walki lokalnych wojowników. Na karcie zobaczymy również naszego medalistę z Igrzysk Olimpijskich w Londynie – Damiana Janikowskiego, ale także byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego – Werllesona Martinsa. Ciekawym pojedynkiem będzie również walka Tomasza Romanowskiego po przejściu do kategorii średniej.

Nasze typy – KSW 74

KSW 74 odbędzie się już w najbliższą sobotę. Start gali został zaplanowany na godzinie 19:00. Galę będzie można obejrzeć na platformie Viaplay lub KSW TV. Poniżej przedstawiamy nasze typy na KSW 74.

120,2 kg: Phil De Fries (21-6) vs. Ricardo Prasel (13-3) – o pas mistrzowski

Walka wieczoru w Ostrowie Wielkopolskim. Czy tym razem zapowiada się kolejna nudna obrona pasa przez Anglika? Tym razem naprzeciw niego stanie Brazylijczyk – Ricardo Prasel. Były bramkarz młodzieżowych zespołów Chelsea Londyn ma bardzo mocny start w KSW. Jego dwie walki zakończyły się TKO i poddaniem. Ricardo Prasel jest dość dużym underdogiem. Czy angielski walec po raz kolejny obroni swój pas? Raczej tak.

Nasz typ: zwycięstwo Phil De Fries.

83,9 kg: Damian Janikowski (7-4) vs. Tom Breese (14-3)

Jedno jest pewne – Damian Janikowski nie boi się dużych wyzwań. Po raz kolejny, nasz medalista olimpijski przyjmuje mocną walkę. Powita on w oktagonie KSW Toma Breese. Anglik jest niesamowicie mocnym zawodnikiem z doświadczeniem w UFC. Będzie to bardzo mocna batalia.

Nasz typ: zwycięstwo Toma Breese.

120,2 kg: Darko Stosic (16-5) vs. Michał Kita (21-14-1)

Czas na rewanż. Darko Stosic raz jeszcze podejmie Michała Kitę. Ostatnie walki to porażki obu wojowników. Darko Stosic uległ w walce o pas Philowi De Fries, a Michał Kita przegrał w pojedynku z Ricardo Praselem. Walka w kategorii ciężkiej gwarantuje mocne uderzenia i raczej to, że walka nie skończy się decyzją sędziów.

Nasz typ: zwycięstwo Darko Stosic.

83,9 kg: Cezary Kęsik (13-2) vs. Tomasz Romanowski (16-8)

Pierwszy pojedynek Tomasza Romanowskiego w kategorii średniej. Romanowski po kolejnym przestrzeleniu wagi zdecydował się na transfer do kategorii wyżej. Tutaj przywita go zawodnik z Radomia – Cezary Kęsik. Numer 5 w rankingu wagi średniej, ostatnią walkę stoczył przeciwko Pawłowi Pawlakowi. W tym pojedynku, Radomianin musiał uznać wyższość zawodnika z Łodzi. Jak poradzi sobie zawodnik ze Stargardu w kategorii średniej?

Nasz typ: zwycięstwo Tomasz Romanowski.

61,2 kg: Werlleson Martins (16-5) vs. Paweł Polityło (7-3)

Drugi pojedynek Brazylijczyka w KSW. Werlleson Martins stawił bardzo mocne warunki w starciu z Sebastianem Przybyszem. Przetrwał on prawie 5 rund z mistrzem, lecz w tym czasie bardzo blisko było poddania Polaka. Werlleson Martins stawi czoła Pawłowi Polityło, który jest już zaprawiony w bojach dla największej federacji w Polsce. 

Nasz typ: zwycięstwo Werlleson Martins.

77,1 kg: Kacper Koziorzębski (8-4) vs. Emil Meek (9-6)

Debiut Emila Meeka w KSW. Ta walka może skraść show na KSW 74. Norweg jest bardzo dobrym zawodnikiem i jego 4 ostatnie porażki nie mogą go skreślać. Na UFC przegrywał on z mocnymi zawodnikami (np.: z byłym mistrzem Kamaru Usmanem). Kacper Koziorzębski ma bilans 2-2 w KSW i spróbuje podtrzymać zwycięską serię po wygranej w pojedynku z Szymajdą.

Nasz typ: zwycięstwo Emil Meek.

52,2 kg: Anita Bekus (6-2) vs. Sofiia Bagishvili (5-1)

Anita Bekus z Octopusa Łódź powita w federacji KSW niezwykle utalentowaną Gruzinkę. Sofiia Bagishvili jest świetną grapplerką. W swoich sześciu zawodowych pojedynkach wygrała 5, a 4 z nich kończyła przez efektowne poddania. Anita Bekus jeszcze nie przegrała w KSW i w dobrym stylu dominowała swoje rywalki.

Nasz typ: zwycięstwo Anita Bekus.

65,8 kg: Wojciech Kazieczko (2-0) vs. Eduard Demenko (3-2)

Wojciech Kazieczko po niezwykle udanym debiucie w federacji KSW wraca do oktagonu. 

Nasz typ: zwycięstwo Wojciech Kazieczko. Zawodnik PEPE MMA wygrał poprzedni pojedynek w efektownym stylu. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w KSW Eduard Demenko. Ukrainiec w debiucie w Polsce, wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Nasz typ: zwycięstwo Wojciecha Kazieczko.

83,9 kg: Arkadiusz Mruk (0-0) vs. Borys Dzikowski (1-0)

Starcie w kategorii wagi średniej rozpocznie galę KSW 74. W pojedynku zmierzy się lokalny zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego, czyli Arkadiusz Mruk. Będzie to dla niego debiut w zawodowym MMA. Jego przeciwnikiem będzie Borys Dzikowski. Urodzony w Rawiczu, a aktualnie zawodnik Puncher Wrocław, wygrał swój pierwszy pojedynek na gali Strife i wydaje się być faworytem tej walki.

Nasz typ: zwycięstwo Borys Dzikowski.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!